Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var

Airking Oscar Pro Ayaklı Vantilatör Fiyatları

AIRKING OSCAR PRO 18 INCH 45,90CM SANAYİ TİPİ AYAKLI VANTİLATÖR

Satıcı: Toptanampul

4.512,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 4512.00
Aırkıng Oscar Pro 18" 45.90 Cm Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör siyah

Satıcı: toptanampul

5.114,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 5114.07
AIRKING OSCAR PRO 18 INCH 45,90CM SANAYİ TİPİ AYAKLI VANTİLATÖR

Satıcı: İXQR PAZARLAMA

5.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 5130.00
Airking Oscar Pro Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Velesbitcim

5.226,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 5226.07
Airking Oscar Pro Ayaklı Vantilatör

Satıcı: BikeSpor

5.226,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 5226.07
Airking Oscar Pro Sanayi Tipi Vantilatör - Siyah

Satıcı: toptanampul

5.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 5600.00
Aırkıng Oscar Pro 18 Inch 46CM Kumandalı Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: VELESBİTCİM | 4 yorum

6.143,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 6143.58
Aırkıng Oscar Pro 18 Inch 46Cm Kumandalı Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: VELESBİTCİM

6.679,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6679.40
Aırkıng Oscar Pro 18 Inch 46Cm Kumandalı Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Bikespor

6.679,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 6679.40
Aırkıng Oscar Pro 18" 45.90 Cm Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör siyah

Satıcı: VELESBİTCİM

6.826,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 6826.20

Airking Oscar Pro Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Airking Oscar Pro Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Airking Oscar Pro Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Metal Pervane Zaman Ayarı 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 130 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Pervane Çapı 18 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Renk Seçenekleri Siyah

Airking Oscar Pro Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.