Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
6
Zaman Ayarı:
Var
Pervane Çapı:

Alsanfan Profan Daisy Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Alsanfan Daisy Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Alsanfan

12.350,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 12350.80
Alsanfan Daisy Koyu Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü 165 Cm

Satıcı: Alsanfan

12.350,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 12350.80
Alsanfan Daisy - Koyu Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü 165cm

Satıcı: Alsanfan Makine Mühendislik San. Ve Tic. A.Ş

14.035,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 14045
Alsanfan Daisy Koyu Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü 165 cm - Kahverengi

Satıcı: ALSANFAN | 1 yorum

14.035,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 14035.00
Alsanfan Daisy Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü - Bej

Satıcı: ALSANFAN | 2 yorum

14.035,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 14035.00
Alsanfan Daisy Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Alsanfan Makina

14.035,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 14035.00
Alsanfan Daisy Koyu Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü 165 Cm

Satıcı: Alsanfan Makina

14.035,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 14035.00
Alsanfan Daisy - Koyu Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü 165cm

Satıcı: ALSANFAN

14.035,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 14035.00
Profan Daisy Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: ALSANFAN

14.035,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 14035.00
Alsanfan Daisy-Koyu Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü 165cm

Satıcı: ALSANFAN MAKİNA

14.035,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 14045

Alsanfan Profan Daisy Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Alsanfan Profan Daisy Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Çift Yönlü Pervane Aydınlatıcı Lamba Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 40 W
• Hız Kademe Sayısı 6
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Pervane Çapı 65 inç
• Renk Seçenekleri Kahverengi

Alsanfan Profan Daisy Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.