Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
6
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Zaman Ayarı:
Var
Pervane Çapı:

Alsanfan Profan Darkrose Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Alsanfan Darkrose Beyaz Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı 132Cm Tavan Vantilatörü

Satıcı: Alsanfan

14.100,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 14100.30
Alsanfan Darkrose Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Dimerli Gece Lambalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Alsanfan

14.100,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 14100.30
Alsanfan Darkrose - Beyaz Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Dimmerli Gece Lambalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Alsanfan Makine Mühendislik San. Ve Tic. A.Ş

15.667,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 15677
Alsanfan Darkrose Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Dimerli Gece Lambalı Tavan Vantilatörü - Siyah

Satıcı: ALSANFAN | 2 yorum

15.667,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 15667.00
Alsanfan Darkrose Beyaz Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Dimmerli Gece Lambalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: ALSANFAN | 3 yorum

15.667,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 15667.00
Alsanfan Darkrose Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Dimerli Gece Lambalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Alsanfan Makina

15.667,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 15667.00
Alsanfan Darkrose Beyaz Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı 132cm Tavan Vantilatörü

Satıcı: Alsanfan Makina

15.667,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 15667.00
Alsanfan Darkrose Siyah Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı 132cm Tavan Vantilatörü

Satıcı: ALSANFAN MAKİNA

15.667,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 15677
Alsanfan Darkrose-Beyaz Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Dimmerli Gece Lambalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: ALSANFAN MAKİNA

15.667,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 15677

Alsanfan Profan Darkrose Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Alsanfan Profan Darkrose Tavan Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

6
Yok
Var

Alsanfan Profan Darkrose Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Yok
• İyonizer Yok
• Diğer Özellikler LED Aydınlatma Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 55 W
• Hız Kademe Sayısı 6
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Pervane Çapı 52 inç
• Renk Seçenekleri Siyah

Alsanfan Profan Darkrose Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.