Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
6
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Zaman Ayarı:
Var
Pervane Çapı:

Alsanfan Profan Modern Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Alsanfan Modern Dark Aydınlatmalı Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Alsanfan

12.254,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 12254.90
Alsanfan Modern Gri Motor Kahverengi Kanat Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü 132Cm

Satıcı: Alsanfan

12.254,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 12254.90
Modern Kahverengi Motor Krem Kanat Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Alsanfan Makine Mühendislik San. Ve Tic. A.Ş

13.926,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 13936
Modern Gri Motor Kahverengi Kanat Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü 132Cm

Satıcı: Alsanfan Makine Mühendislik San. Ve Tic. A.Ş

13.926,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 13936
Alsanfan Modern Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: ALSANFAN | 6 yorum

13.926,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 13926.00
Alsanfan Profan Modern (Açık Kahverengi)

Satıcı: ALSANFAN

13.926,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 13926.00
Alsanfan Profan Modern (Koyu Kahverengi) Tavan Vantilatörü

Satıcı: ALSANFAN

13.926,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 13926.00
Alsanfan Profan Modern (Açık Kahverengi

Satıcı: Alsanfan Makine Mühendislik San. Ve Tic. A.Ş

13.927,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 sn önce

8 13937
Alsanfan Modern Kahverengi Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı 132cm Tavan Vantilatörü

Satıcı: ALSANFAN MAKİNA

13.926,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 13936
Alsanfan Modern Kahverengi Motorlu Kremrengi Kanatlı Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı 132CM Tavan Vantilatörü

Satıcı: ALSANFAN

14.131,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 14131.00

Alsanfan Profan Modern Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Alsanfan Profan Modern Tavan Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

6
Yok
Var

Alsanfan Profan Modern Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Yok
• İyonizer Yok
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Çift Yönlü Pervane Aydınlatıcı Lamba Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 38 W
• Hız Kademe Sayısı 6
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Pervane Çapı 52 inç
• Renk Seçenekleri Ahşap Kahverengi

Alsanfan Profan Modern Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.