Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
20
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var

Altus AL 38 BF Kule Tipi Vantilatör Fiyatları

Altus Kanatsız Fan Vantilatör 37W Uzaktan Kumandalı Sessiz Çalışma Özelliği ile Siyah

Satıcı: Onlineportakal | 10 yorum

3.533,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 3533.07
Altus AL 38 BFB Kule Tipi Vantilatör Siyah 3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 3799.00
Altus AL 38 BFR Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör Beyaz 3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 3799.00
Altus AL 38 BFR Kanatsız Vantilatör Beyaz

Satıcı: Hızlıgitti

3.951,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 3951.05
Altus Al38 Bfb Kanatsız Fan Vantilatör siyah

Satıcı: mercan-ev-aletleri

4.184,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 4184.07
Altus Al 38 Bfr Vantilatör 9214501300 beyaz

Satıcı: TECHWORLD

4.185,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 4185.00
Altus AL38 BFB Kanatsız Fan Vantilatör

Satıcı: DÖRTYOL EV CONCEPT

4.226,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 4226.61
Altus AL 38 BFR Kanatsız Vantilatör Beyaz

Satıcı: bilginexpress

4.275,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 4275.56
Altus Al 38 Bfb Kule Tipi Vantilatör Güçlü Performans Ve 3 Kollu Pervane İle Ayaklı Tasarım - Siyah

Satıcı: AhdeVefa

4.338,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 4338.45
Altus Al 38 Bfr Kanatsız Vantilatör Beyaz

Satıcı: AVCI MAĞAZALARI

4.449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4449.10
Altus Al38 Bfb Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör Siyah

Satıcı: bilerekal

4.452,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4452.60
Altus AL38 BFB Kanatsız Fan Vantilatör

Satıcı: bilerekal

4.475,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 4475.66
Altus AL 38 BFB KULE TIPI VANTILATOR

Satıcı: Muzeko

4.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 4659.00
Altus AL 38 BFR Kanatsız Vantilatör Beyaz

Satıcı: ARYA DTM

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 5299.00
Altus AL 38 BFW Kanatsız Vantilatör 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 7999.00

Altus AL 38 BF Kule Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Altus AL 38 BF Kule Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

20
2
Yok
Var
Kafes Malzemesi:
Rüzgar Modu:
4 Mod

Altus AL 38 BF Kule Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Kule Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Uyku Modu Dokunmatik Panel Taşınabilir Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 37 W
• Hız Kademe Sayısı 20
• Dönme Açısı 120 °
• Zaman Ayarı Var
• Rüzgar Modu 4 Mod

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 970 mm
• Genişlik 250 mm
• Derinlik 250 mm
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Rose

Altus AL 38 BF Kule Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.