Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var
Pervane Çapı:

Arçelik 16350 AV Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Arçelik 16350 AV Ayaklı Vantilatör - Siyah - Siyah

Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER LTD ŞTİ | 313 yorum

3.110,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 3110.85
Arçelik 16350 AV 55 W Vantilatör Siyah

Satıcı: Akgünler Beyaz Eşya Day Tük Mall

3.025,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 3025.11
Arçelik 16350 AV 50 W Vantilatör siyah

Satıcı: karabaghome

3.067,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 3067.14
Arçelik 16350 AV 50 W Vantilatör siyah

Satıcı: hentas

3.068,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 3068.07
Arçelik 16350 AV Vantilatör 3.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 3069.00
Arçelik 16350 AV 55 W Vantilatör Siyah

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

3.086,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 3086.48
Arçelik 16350 AV Vantilatör

Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 3199.00
Arçelik 16350 AV Vantilatör

Satıcı: gönülsokak

3.200,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 3200.80
Arçelik 16350 AV Vantilatör

Satıcı: KARABAĞ TİCARET

3.210,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 3210.00
Arçelik 16350 AV Ayaklı Vantilatör - Siyah - Siyah

Satıcı: Gözde-Yetkili Bayi | 313 yorum

3.245,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 3245.70
Arçelik 16350 Av Vantilatör

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

3.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 3249.00

Arçelik 16350 AV Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Arçelik 16350 AV Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

2
Yok
Var

Arçelik 16350 AV Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Diğer Özellikler Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 55 W
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Pervane Çapı 17.7 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik 1450 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Arçelik 16350 AV Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.