Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var

Arçelik 16355 AV Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Arçelik 16355 Beyaz Ayaklı Vantilatör 50 W 5 Kollu Pervane ile Yüksek Performans

Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER LTD ŞTİ | 126 yorum

2.315,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 2315.70
Arçelik 16355 AV Ayaklı Vantilatör - Beyaz

Satıcı: arces | 10 yorum

2.324,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 2324.07
Arçelik 16355 Av 50 W Vantilatör

Satıcı: Arces Pazarlama

2.346,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2346.00
Arçelik AV16355 Ayaklı Vantilatör beyaz

Satıcı: karabaghome

2.387,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 2387.01
Arçelik 16355 AV Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları

2.402,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 2402.11
Arçelik Ayaklı vantilatör Stand Fan

Satıcı: KOÇKARDEŞLER DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

2.447,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2447.00
Arçelik 16355 Av Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Sezerpetrol

2.448,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2448.00
Arçelik 16355 Av Vantilatör

Satıcı: ABDİK DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

2.456,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2456.10
Arçelik 16355 AV Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Emre Pazarlama

2.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 2459.00
Arçelik 16355 AV Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları - Yetkili Satıcı

2.537,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 2537.06
Arçelik 16355 AV Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Gazioglu DTM

2.547,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 2547.26
Arçelik AV16355 Ayaklı Vantilatör beyaz

Satıcı: karamustafakardesler

2.557,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 2557.50
Arçelik 16355 AV Vantilatör 2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

13 2699.00

Arçelik 16355 AV Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Arçelik 16355 AV Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Kafes Malzemesi:

Arçelik 16355 AV Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Yükseklik Zaman Ayarı 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 50 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Var
• Renk Seçenekleri Beyaz

Arçelik 16355 AV Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.