Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
İyonizer:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Kafes Malzemesi:
Hazne Kapasitesi:
600 ml

Arctic Air Masaüstü Vantilatör Fiyatları

Arctic Air 3652 Portatif Mini Klima 8871 BTU Güç Kaynağı USB Taşınabilir Tasarım Özellikli

Satıcı: Mimarobahediyelik | 151 yorum

849,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 849.90
ARCTIC AIR Portatif Klima & Soğutucu & Hava Temizleyici

Satıcı: Elbahediyelik

929,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 929.90
Arctic Air Usb Mini Soğutucu Fan

Satıcı: Leypek

1.044,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1044.60
Arctic Air Usb Mini Soğutucu Fan

Satıcı: Leypek

1.044,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1044.60
Arctic Air Usb Mini Soğutucu Fan

Satıcı: Tedarikturkiye

1.069,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 1069.78
Arctic Air Usb Mini Soğutucu Fan

Satıcı: Ravena

1.091,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1091.97
MCE Ticaret Arctıc Aır Usb'Li Mini Soğutucu Fan Masaüstü Fan

Satıcı: GÜLSÜM GÜNEŞ

1.102,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1102.25
Arctic Air Usb Mini Soğutucu Fan

Satıcı: Tedarikturkiye.com

1.106,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1106.90
Arctic Air USB Mini Soğutucu Fan

Satıcı: Ravena

1.146,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 1146.68
Arctıc Aır Usb'Li Mini Soğutucu Fan Masaüstü Fan

Satıcı: AF&BE

1.189,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 1199.99
Diyarı Fırsat Arctic Air Usb Mini Soğutucu Fan

Satıcı: İNURA GLOBAL

2.120,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 2120.66
Periboia Arctic Air Usb Mini Soğutucu Fan (Çok Renkli)

Satıcı: Periboia

3.377,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3387.1

Arctic Air Masaüstü Vantilatör Fiyat Geçmişi

Arctic Air Masaüstü Vantilatör Temel Özellikleri

3
Var
600 ml

Arctic Air Masaüstü Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Masaüstü
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• İyonizer Var
• Kafes Malzemesi Plastik
• Hazne Kapasitesi 600 ml
• Diğer Özellikler USB Bağlantısı Taşınabilir 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 10 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Yükseklik 16 mm
• Genişlik 17 mm
• Derinlik 17 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Arctic Air Masaüstü Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.