Kontrol Yöntemi:
Salınım Özelliği:
Yok
Zaman Ayarı:
Yok

Asonic AFN24 El Tipi Vantilatör Fiyatları

Asonic Afn24 Sarı 250Mah Elde Taşınabilir Masaüstü Usb Fan

Satıcı: ONMARKTR

287,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 287.40
Asonic Afn24 Mor 500Mah 3 Hız Kademeli Masaüstü Usb Fan

Satıcı: ONMARKTR

287,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 287.40
Asonic Mor 250mAh Elde Taşınabilir Masaüstü Usb Fan

Satıcı: Segment Store

302,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 302.30
Asonic Yeşil 250mAh Elde Taşınabilir Masaüstü Usb Fan

Satıcı: Segment Store

303,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 303.89
ASONIC AFN24 MOR 1 Kademeli Hız Elde Kullanım Dahili 250mAh Bataryalı Type-C Şar - OB3895-2279

Satıcı: ONBA TİCARET

355,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 355.86
Asonic AFN24 Mavi 250mAh Elde Taşınabilir Masaüstü Usb Fan

Satıcı: ÖZKA GSM VE TEKN.MAG.

360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 360.00
Butik Asonıc AFN24 Mavi 1 Kademeli Hız Elde Kullanım Dahili 250MAH Bataryalı Type-C Şarj Girişli VANTILATÖR(1923) - Çok Renkli

Satıcı: ECOTREND

682,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 682.34
SHC4200 Asonic AFN24 Mor 1 Kademeli Hız Elde Kullanım Dahili 250MAH Bataryalı Type-C Şarj Girişli Vantilatö

Satıcı: SHC42

725,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 725.46
Asonic AFN24 Yeşil 250mAh Elde Taşınabilir Masaüstü Usb Fan

Satıcı: SMALLMAN

793,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 793.61
Asonic AFN24 Mavi 250mAh Elde Taşınabilir Masaüstü Usb Fan

Satıcı: SMALLMAN

793,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 793.61

Asonic AFN24 El Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Asonic AFN24 El Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi El Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• Diğer Özellikler USB Bağlantısı Şarjlı Kullanım Dahili 250 mAh Pil Taşınabilir

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Renk Seçenekleri Mavi Mor Sarı Yeşil

Asonic AFN24 El Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.