Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var
Pervane Çapı:

Baleno SF 8 BAAC Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Baleno Sf 8 Baac Vantilatör - Midnight Graphite

Satıcı: tarikgsm | 191 yorum

1.673,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 1673.07
Baleno SF 8 BAAC 3D Salınım 20 Cm. Uzaktan Kumandalı Vantilatör - Midnight Graphite

Satıcı: hepsiphone

1.670,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 1670.24
Baleno Sf 8 Baac Vantilatör - Platinium Gray

Satıcı: tarikgsm | 191 yorum

1.760,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 1760.49
Baleno SF 8 BAAC 8'' 3D Salınım Uzaktan Kumandalı Ayaklı Vantilatör gri

Satıcı: seferihisarprofilo

1.766,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 1766.07
Baleno SF8BAAC 3D Rumors Ember Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Pharos

1.775,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 1775.55
Baleno SF8BAAC 3D Rumors Ember Ayaklı Vantilatör

Satıcı: owner

1.891,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 1891.50
Baleno SF 8 BAAC 3D Salınım 20 Cm. Uzaktan Kumandalı Vantilatör-Apricot Crush

Satıcı: Makroreyon

2.126,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

7 2126.58
Baleno SF 8 BAAC 8'' 3D Salınım Uzaktan Kumandalı Ayaklı Vantilatör turuncu

Satıcı: MakroReyon

2.138,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 2138.07
Baleno SF 8 BAAC 3D Salınım 20 Cm. Uzaktan Kumandalı Vantilatör - Apricot Crush

Satıcı: MakroReyon

2.184,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 2184.05
Baleno SF 8 BAAC 3D Salınım 20 Cm Uzaktan Kumandalı Vantilatör - Platinum Gray, SF 8 BAAC

Satıcı: Lemmoni

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 2209
Baleno Sf 8 Baac- Rumors Ember

Satıcı: Lemmoni

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 2209
Baleno Sf 8 Baac 3d Salınım 20 Cm. Uzaktan Kumandalı Vantilatör - Platinum Gray

Satıcı: Lemmoni

2.240,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 2240.39
Baleno - Rumors Ember

Satıcı: AKAD

2.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 2279.00
Baleno SF 8 Baac Midnight Graphite 3D Salınımlı Vantilatör 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 3009
Baleno SF 8 BAAC Platinum Gray 40W 3 Hız Kademeli 3D Salınım Uzaktan Kumandalı Vantilatör 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 3009

Baleno SF 8 BAAC Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Baleno SF 8 BAAC Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
Yok
Var

Baleno SF 8 BAAC Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• İyonizer Yok
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Yükseklik LED Ekran Taşınabilir Zaman Ayarı 3 Kademeli Hız Ayarı 3D Rüzgar Salınımı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 40 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Pervane Çapı 8 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Renk Seçenekleri Antrasit Mürdüm Turuncu

Baleno SF 8 BAAC Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.