Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Isınma Emniyeti:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var

Baleno WF 30 BM Duvar Tipi Vantilatör Fiyatları

Baleno Wf 30 Bm 75Cm 220W Duvar Modeli Sanayi Tipi Vantilatör

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

5.027,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 5027.60
Baleno Vals WF 30 BM 30" Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü

Satıcı: owner

5.077,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 5077.95
Baleno WF 30 BM 30'' Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü

Satıcı: Pharos

5.139,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 5139.75
Baleno WF 30 BM 75CM 220W Duvar Modeli Sanayi Tipi Vantilatör

Satıcı: DİLAN OZKUL

5.509,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 5509.05
Baleno WF 30 BM 30'' Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü

Satıcı: Makroreyon

5.517,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 5517.11
Baleno Wf 30 Bm 30'' Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü

Satıcı: City Store

5.719,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 5719.50
Baleno Wf 30 Bm 30'' Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü

Satıcı: Makroreyon

5.784,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

7 5784.10
Baleno WF 30 BM 30'' Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü

Satıcı: Makroreyon | 2 yorum

5.826,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5826.58
Baleno Sf 30 Bm 30'' Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Makroreyon

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

9 6009
Baleno Sf 30 Bm Ayaklı Sanayi Tipi Vantilatör

Satıcı: MakroReyon | 1 yorum

6.044,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 6044.07
Baleno SF 30 BM 30'' Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Makroreyon

6.104,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 6104.08
Baleno SF 30 BM 30'' Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör siyah

Satıcı: MakroReyon

6.230,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 6230.07
Baleno Wf 30 Bm 30'' Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü

Satıcı: Deveyükü

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 6299.00
Baleno WF 30 BM 220 W Duvar Modeli Sanayi Tipi Vantilatör siyah

Satıcı: MakroReyon

6.323,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 6323.07
Baleno WF 30 BM 75CM 220W Duvar Modeli Sanayi Tipi Vantilatör

Satıcı: Deveyükü toptan

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

15 6509
Baleno Wf 30 Bm 30'' Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü

Satıcı: Makroreyon

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 6599.00

Baleno WF 30 BM Duvar Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Baleno WF 30 BM Duvar Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Zaman Ayarı:
Yok
Pervane Çapı:

Baleno WF 30 BM Duvar Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Diğer Özellikler 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 220 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok
• Isınma Emniyeti Yok

TASARIM

• Pervane Çapı 29.5 inç
• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Baleno WF 30 BM Duvar Tipi Vantilatör İle En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Baleno WF 30 BM Duvar Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.