Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Home And Garden Akülü Vantilatör, Evrensel Fan 18V-1000 (Aküsüz, 18 Volt Sistemi, Amatör Çalışanlar, Kamp ve Daha Fazlası için, Hava Debisi: 1.000 M3/Saat) Satıcı: Amazon.com.tr
2.535,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
1 2545.87
Bosch Universalfan 18V-1000 Akülü Fan (Solo)
Satıcı: BodruMakel | 12 yorum
3.255,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
2 3255.00
Bosch UniversalFan 18V-1000 Akülü Masaüstü Vantilatör Satıcı: Katar Market
4.432,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 4432.49
Bosch Universalfan 18V-1000 1X2.0AH Akülü Fan - 06039E1001 - Yeşil
Satıcı: Zelega Hırdavat ve El Aletleri | 10 yorum
4.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
4 4499.00
Bosch Universalfan 18V-1000 Akülü Fan (Akü Dahil Değil) - 06039E1000
Satıcı: Civtec Civata
4.651,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 4651.60
Bosch Universalfan 18V-1000 Akülü Fan (Aküsüz) - 06039E1000
Satıcı: 7Kat Endüstriyel
4.950,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 4950.80
Bosch UniversalFan 18V-1000 Akülü Masaüstü Vantilatör Satıcı: 7 Kat
5.299,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
7 5299.70