Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Yükseklik Ayarı:
Yok
Zaman Ayarı:
Yok

Cata CT-1154 Lodos Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Cata 62W Lodos Fan LED Ampul - Beyaz

Satıcı: Eser Ticarett

845,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 845.59
Cata CT-1154 Lodos Fan ve LED Ampul 62W Dimmerli - Beyaz

Satıcı: Eser Ticarett

881,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 881.59
Cata LODOS FAN LED AMPÜL

Satıcı: Eser Ticarett

911,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 911.59
Cata Lodos Fan Led 62W Kumandalı Işıklı Vantilatör Ct-1154

Satıcı: KILIÇLAR YAPI

923,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 923.51
Cata LODOS FAN LED AMPÜL

Satıcı: Furnira Mobilya

935,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 935.55
Cata Lodos Fan 62W Ledli E-27 Duy A Takılabilen 6 Kanatlı Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: BİLGİES | 1 yorum

974,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 974.59
Cata Lodos Fan Led 62W Kumandalı Işıklı Vantilatör Ct-1154

Satıcı: elektrikdukani

991,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 991.75
CT-1154 62W LODOS FAN LED AMPUL CATA

Satıcı: KILIÇLAR YAPI MARKET

1.006,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 1006.53
62 Watt Vantilatör 3 Kademe Hız Dimmerli 3 Renk Led Işık Cata Lodos Kumandalı Fan Torch Led Ampul

Satıcı: Dekoratif Aydinlatma

1.091,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 1091.55
Cata Ct-1154 62w 6500k Beyaz Lodos 6 Kanatlı Kumandalı Lambalı Tavan Vantilatörü uc-renkli

Satıcı: ng-elektrik

1.116,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

10 1116.00
Cata Ct-1154 62w 6500k Beyaz Lodos 6 Kanatlı Kumandalı Lambalı Tavan Vantilatörü uc-renkli

Satıcı: yeoaydinlatma

1.199,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

11 1199.99

Cata CT-1154 Lodos Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Cata CT-1154 Lodos Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 62 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz

Cata CT-1154 Lodos Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.