Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Zaman Ayarı:
Var

Cata CT-1155 Karayel Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Cata Karayel Fan LED 82W Kumandalı Işıklı Vantilatör Tavana Monteli CT-1155

Satıcı: Easy Shopping

1.056,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1056.33
Cata Ct-1155 Karayel Fan Ampul Dimmerlenebilir Kumandalı 3 Renk 82W 6400K-4000K-3200K

Satıcı: LEDODA

1.134,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

2 1134.30
Cata Karayel Fan LED 82W Kumandalı Işıklı Vantilatör Tavana Monteli CT-1155

Satıcı: VoltTrend

1.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1150.00
Cata Karayel Fan Led 82W Kumandalı Işıklı Vantilatör Ct-1155

Satıcı: GAZİOĞLU ELEKTRİK

1.215,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 1215.00
CT-1155 82W KARAYEL FAN LED AMPUL CATA

Satıcı: LEDODA

1.225,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 1225.26
Tutu Tasarım Cata CT-1155 82 Watt Karayel Fan LED Ampul Beyaz Işık

Satıcı: Eser Ticarett | 6 yorum

1.249,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 1249.50
Cata CT-1155 Karayel Fan LED 82W Kumandalı Işıklı Vantilatör Modern Tasarım ve Enerji Tasarruflu - Beyaz

Satıcı: Eser Ticarett | 8 yorum

1.341,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1341.05
Cata Karayel Fan Led 82W Kumandalı Işıklı Vantilatör Ct-1155

Satıcı: KILIÇLAR YAPI

1.415,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 1415.63
Cata Karayel 82w Fan beyaz

Satıcı: celebiahsap

1.488,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 1488.00
CT-1155 82W KARAYEL FAN LED AMPUL CATA

Satıcı: KILIÇLAR YAPI MARKET

1.542,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 1542.88
Cata Karayel Fan Led 82W Kumandalı Işıklı Vantilatör Ct-1155

Satıcı: elektrikdukani

1.704,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 1704.42

Cata CT-1155 Karayel Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Cata CT-1155 Karayel Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Işık Rengi IP20 Koruma LED Aydınlatma Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 82 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

Cata CT-1155 Karayel Tavan Tipi Vantilatör İle En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Cata CT-1155 Karayel Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.