Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Zaman Ayarı:
Var

Cata CT-1156 Dolunay Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Cata Ct-1156 Dolunay 3 Renk Modlu Kumandalı Dimlenebilir Hayalet Pervaneli 72W Ampul

Satıcı: UZMANDAN GELSİN

1.512,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 1512.00
Cata CT-1156 Dolunay Fan Led Ampul Hayalet Pervaneli Beyaz beyaz

Satıcı: methodenerji

1.646,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 1646.10
Cata CT-1156 Dolunay Fan Led Ampul Hayalet Pervaneli Beyaz beyaz

Satıcı: celebiahsap

1.650,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 1650.75
Cata Dolunay 3 Renk Yanma Modlu Dimlenebilir Pervane Vantilatör Ampul CT-1156

Satıcı: Aybekon Elektrik

1.659,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1659.99
Cata Dolunay 3 Renk Yanma Modlu Kumandalı Dimlenebilir Fan Led Ampul Aydınlatma Ct-1156

Satıcı: SMK AYDINLATMA

1.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1680.00
Cata Ct 1156 Dolunay 72W Fanlı Kumandalı Led Ampul 3 Renk

Satıcı: ÇİMEN OTOMASYON

1.795,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 1795.10
Cata Ct 1156 Dolunay 72W Fanlı Kumandalı LED Ampul 6400K Beyaz Işık

Satıcı: Doğu Aydınlatma | 1 yorum

1.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1900.00
Dolunay Fan LED Ampul (Hayalet Pervaneli) (Beyaz) CT-1156 - Beyaz

Satıcı: ElektrikMarket

2.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2000.00
CATA DOLUNAY FAN 72W LED AMPUL HAYALET PERVANELİ (CT-1156)

Satıcı: ÇAYYOLU HIRDAVAT

3.518,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

9 3518.68

Cata CT-1156 Dolunay Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Cata CT-1156 Dolunay Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Işık Rengi IP20 Koruma LED Aydınlatma Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 72 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

Cata CT-1156 Dolunay Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.