Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
6
Zaman Ayarı:
Var
Pervane Çapı:

Cata CT-3000 Cenevre Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Cata Ct-3000 Modern Tavan Vantilatörü Beyaz Led Işıklı Ve Uzaktan Kumandalı Led Sessiz Motor Şık Tas

Satıcı: GAZİOĞLU ELEKTRİK

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 4500.00
Cata Ct 3000 Cenevre Ledli Tavan Vantilatörü dummy-204841308-429

Satıcı: gaziogluelektrik

4.557,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 4557.00
Cata CT 3000 Cenevre 40W Ledli Tavan Vantilatörü Kumandalı 3 Renk

Satıcı: ElektrikMarket

4.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4640.00
Cata Ct 3001 Zürih Cenevre 40W Ledli Tavan Vantilatörü Kumandalı

Satıcı: ÇİMEN OTOMASYON

4.716,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 4716.70
Cata Cenevre Ledli Tavan Vantilatörü CT-3000

Satıcı: ElektrikMarket

4.730,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4730.00
Cata Ct 3000 Cenevre Ledli Tavan Vantilatörü dummy-204841308-429

Satıcı: TeknikerElektrik

4.836,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 4836.00
Cata Cenevre Ledli Tavan Vantilatörü CT-3000 - Beyaz

Satıcı: Aygün Elektrik

4.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 4990.00
Cata Cenevre Ledli Tavan Vantilatörü Beyaz (Kumandalı) CT-3000

Satıcı: Easy Shopping | 9 yorum

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 4999.00
CATA CENEVRE LED TAVAN VANTİLATÖR SESSİZ (CT-3000)

Satıcı: A YAPI MARKET

5.034,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 5034.30
CATA CENEVRE LED TAVAN VANTİLATÖR SESSİZ (CT-3000)

Satıcı: Elmas Elektrik

5.690,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 5690.50
CATA CT-3000 CENEVRE LED TAVAN VANTİLATÖR SESSİZ BEYAZ

Satıcı: ÇAYYOLU HIRDAVAT

8.021,54 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 8031.54
Cata CT-3000 Modern Tavan Vantilatörü Beyaz LED Işıklı ve Uzaktan Kumandalı LED Sessiz Motor Şık Tasarım 3 Renk Moduyla

Satıcı: Ledarmy

8.122,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 8122.85

Cata CT-3000 Cenevre Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Cata CT-3000 Cenevre Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Ayarlanabilir Işık Rengi IP20 Koruma LED Aydınlatma Yaz-Kış Modu Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 70 W
• Hız Kademe Sayısı 6
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Pervane Çapı 51.9 inç
• Renk Seçenekleri Beyaz

Cata CT-3000 Cenevre Tavan Tipi Vantilatör İle En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Cata CT-3000 Cenevre Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.