Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
6
Zaman Ayarı:
Var
Pervane Çapı:

Cata CT-3001 Zürih Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Cata Zürih LED Tavan Vantilatör Sessiz (CT-3001) - Siyah

Satıcı: AE COSMA

4.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 4600.00
Cata CT-3001 Modern Tavan Vantilatörü Siyah LED Işıklı ve Uzaktan Kumandalı LED Sessiz Motor Şık Tas

Satıcı: Easy Shopping

4.454,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4454.01
Cata CT-3001 Zürih Cenevre 40W LED Tavan Vantilatörü – Kumandalı, 3 Renk, IP20 İç Mekan

Satıcı: SMK AYDINLATMA

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4500.00
Allcheapshopping Cata Ct 3001 Zürih Ledli Tavan Armatürü

Satıcı: GAZİOĞLU ELEKTRİK

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 4500.00
Cata Ct-3001 Modern Tavan Vantilatörü Siyah Led Işıklı Ve Uzaktan Kumandalı Led Sessiz Motor Şık Tas

Satıcı: GAZİOĞLU ELEKTRİK

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 4500.00
Cata Ct-3001 Zurih Ledli Tavan Vantilatörü metal

Satıcı: ng-elektrik

4.510,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 4510.50
Cata Ct-3001 Zurih Ledli Tavan Vantilatörü metal

Satıcı: gaziogluelektrik

4.649,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 4649.07
Cata CT-3001 Zurih Ledli Tavan Vantilatörü - Siyah

Satıcı: Easy Shopping | 21 yorum

4.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 4849.00
Cata CT-3001 Modern Tavan Vantilatörü Siyah LED Işıklı ve Uzaktan Kumandalı LED Sessiz Motor Şık Tasarım 3 Renk Moduyl

Satıcı: GAZİOĞLU ELEKTRİK MEKANİK OTOMASYON

4.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 4960
CATA ZÜRİH LED TAVAN VANTİLATÖR SESSİZ (CT-3001)

Satıcı: A YAPI MARKET

5.034,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 5034.30
CATA CT-3001 ZÜRİH LEDLİ TAVAN VANTİLATÖRÜ

Satıcı: A YAPI MARKET

5.092,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 5092.50
CATA ZÜRİH LED TAVAN VANTİLATÖR SESSİZ SİYAH (CT-3001)

Satıcı: KILIÇLAR YAPI

5.289,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 5289.74
Cata Ct 3001 Modern Tavan Vantilatörü Siyah Plastik Malzemeden Uzaktan Kumandalı LED Aydınlatmalı

Satıcı: Uzmandan Gelsin

5.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 5329.00
Cata Ct-3001 Zürih Ledli Tavan Vantilatörü

Satıcı: Tekniker Elektrik

5.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

14 5910
CATA ZÜRİH LED TAVAN VANTİLATÖR SESSİZ SİYAH (CT-3001)

Satıcı: elektrikdukani

6.519,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

15 6519.94
CATA ZÜRİH LED TAVAN VANTİLATÖR SESSİZ SİYAH (CT-3001)

Satıcı: ÇAYYOLU HIRDAVAT

8.021,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 8021.54
CATA CT-3001 Modern Tavan Vantilatörü Siyah LED Işıklı ve Uzaktan Kumandalı LED Sessiz Motor Şık Tasarım 3 Renk Moduyla

Satıcı: Ledarmy

8.122,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 8122.85

Cata CT-3001 Zürih Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Cata CT-3001 Zürih Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Ayarlanabilir Işık Rengi IP20 Koruma LED Aydınlatma Yaz-Kış Modu Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 70 W
• Hız Kademe Sayısı 6
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Pervane Çapı 51.9 inç
• Renk Seçenekleri Siyah

Cata CT-3001 Zürih Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.