Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var
Kafes Malzemesi:

Cata CT-3022 Everest Premium Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Cata Ct 3022 Everest 70W Kumandalı Ayaklı Vantilatör

Satıcı: LEDODA

3.077,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3077.40
Cata Ct 3022 Everest 70w Kumandalı Ayaklı Vantilatör

Satıcı: LEDODA

3.309,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 3309.93
Cata CT-3022 PREMİUM E AYAKLI VANTİLATÖR ( KUMANDALI )

Satıcı: Maka Elektrik

3.549,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3549.15
Cata CT-3022 45 cm 5 Pervaneli 50 Watt 3 Kademe Bakır Motor Ayaklı Vantilatör - Silver

Satıcı: METHOD ENERJİ

3.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 3580.00
Cata CT-3022 Premium E Ayaklı Vantilatör ( Kumandalı ) - Gri

Satıcı: A YAPI MARKET

3.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 3620.00
Cata CT-3022 Everest Ayakli Vantilatör Kumandalı siyah

Satıcı: ng-elektrik

3.627,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 3627.00
Cata Ct 3022 Everest 70W Kumandalı Ayaklı Vantilatör Bakır Motorlu 18"

Satıcı: ÇİMEN OTOMASYON

3.675,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3675.70
CATA Ct 3022 Everest Kumandalı Ayaklı Vantilatör CATA

Satıcı: A YAPI MARKET

3.773,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 3773.30
Cata CT-3022 Everest Ayakli Vantilatör Kumandalı siyah

Satıcı: ayapimarket

3.905,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 3905.07
Cata CT-3022 PREMİUM E AYAKLI VANTİLATÖR ( KUMANDALI )

Satıcı: NESGORA LİVİNG

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 3999.00

Cata CT-3022 Everest Premium Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Cata CT-3022 Everest Premium Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Pervane Çapı:

Cata CT-3022 Everest Premium Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Metal Pervane Bakır Motor Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 70 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Pervane Çapı 18 inç
• Renk Seçenekleri Siyah

Cata CT-3022 Everest Premium Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.