Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Zaman Ayarı:
Yok
Pervane Çapı:

DLC Karayel Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Dlc Karayel 132Cm Bakır Motor 3 Lambalı Tavan Vantilatörü Ahşap

Satıcı: Ereyon

12.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 12150.00
Dlc Karayel 132Cm Bakır Motor 3 Lambalı Tavan Vantilatörü Beyaz

Satıcı: Ereyon

12.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 12150.00
Dlc Karayel 132cm Bakır Motor 3 Lambalı Tavan Vantilatörü Ahşap kahverengi

Satıcı: ereyon

12.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 12555.00
Dlc Karayel 132cm Bakır Motor 3 Lambalı Tavan Vantilatörü Beyaz beyaz

Satıcı: ereyon

12.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 12555.00
DLC GROUP DLC KARAYEL BEYAZ TAVAN VANTİLATÖRÜ 132 CM

Satıcı: DLC GROUP

12.674,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 12674.31
Dlc Karayel 132cm Bakır Motor 3 Lambalı Tavan Vantilatörü Ahşap

Satıcı: Ereyon

12.825,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 12825.00
Dlc Karayel 132cm Bakır Motor 3 Lambalı Tavan Vantilatörü Beyaz

Satıcı: Ereyon

12.825,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 12825.00
Dlc Karayel 132cm Bakır Motor 3 Lambalı Tavan Vantilatörü Beyaz

Satıcı: Ereyon

13.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 13010
DLC GROUP DLC KARAYEL TAVAN VANTİLATÖRÜ ANTİK 132 CM

Satıcı: Ereyon

13.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 13500.00
Dlc Karayel Antik 132 cm Tavan Vantilatörü - Bronz

Satıcı: DLC GROUP | 3 yorum

14.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 14490.00

DLC Karayel Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

DLC Karayel Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Diğer Özellikler Aydınlatıcı Lamba Bakır Motor 3 Kademeli Çekme Zincirli

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 55 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Pervane Çapı 52 inç
• Renk Seçenekleri Beyaz Antik

DLC Karayel Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.