Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Isınma Emniyeti:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var

Dündar SV 65 Duvar Tipi Duvar Tipi Vantilatör Fiyatları

Dündar SV 65 65 cm (26'') 1350 D/D 220 230 Volt Monofaze Duvar Sanayi Tipi Vantilatör

Satıcı: makinabizde | 7 yorum

7.301,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 7301.39
Dündar SV 65 65 cm (26'') 1350 D/D 220 230 Volt Monofaze Duvar Sanayi Tipi Vantilatör

Satıcı: FARKEN | 10 yorum

7.393,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 7393.50
Dündar Sv 65 Duvar Modeli Sanayi Tipi Vantilatör

Satıcı: FARKEN

7.962,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 7962.50
Dündar Sv 65 Sanayi Tipi Vantilatör Duvar Tipi Endüstriyel Vantilatör 65 Cm

Satıcı: ÖZDOĞANLAR AVM

7.987,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 7987.10
Dündar SV 65 Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü siyah

Satıcı: ozdoganlaravm

8.059,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 8059.38
Dündar SV 65 Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü siyah

Satıcı: MakinaBizde

8.258,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 8258.40
Dündar SV 65 Sanayi Duvar Tipi Endüstriyel Vantilatör 65 cm

Satıcı: Özdoğanlar

8.424,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 8424.00
Dündar SV 65 Kumandalı Endüstriyel Duvar Tipi Vantilatör 26''

Satıcı: KAMPA

10.157,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 10157.35
Dündar SV 65 Sanayi Duvar Tipi Endüstriyel Vantilatör 65 cm

Satıcı: EHidrofor

10.943,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 10943.98

Dündar SV 65 Duvar Tipi Duvar Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Dündar SV 65 Duvar Tipi Duvar Tipi Vantilatör Ürün Ailesi

Dündar SV 65 Duvar Tipi Duvar Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Zaman Ayarı:
Yok
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Dündar SV 65 Duvar Tipi Duvar Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Sanayi Tipi Enerji Tasarrufu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 170 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok
• Isınma Emniyeti Yok

TASARIM

• Pervane Çapı 26 inç
• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Dündar SV 65 Duvar Tipi Duvar Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.