Kontrol Yöntemi:
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Everest EFN-505 Masaüstü Vantilatör Fiyatları

Everest Efn-505 Masaüstü Beyaz Usb Fan (145Mmx141mmx105 Mm)

Satıcı: Patygoteknoloji

290,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 290.70
Everest Efn-505 Masaüstü Turkuaz Usb Fan (145Mmx141mmx105 Mm)

Satıcı: Patygoteknoloji

290,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 290.70
Everest Efn-505 Vantilatör Usb 14cm Beyaz

Satıcı: Segment Store

279,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 289
Everest Efn-505 Vantilatör Usb 14cm Beyaz

Satıcı: SZRTEKNOLOJİ

283,93 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 293.93
Everest EFN-505 Masaüstü Turkuaz Usb Fan (145mmx141mmx105 mm)

Satıcı: teknomevo

327,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 327.19
Everest EFN-505 Masaüstü Turkuaz Usb Fan (145mmx141mmx105 mm)

Satıcı: ER-AR KIRTASİYE | 98 yorum

327,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 327.36
Everest EFN-505 Masaüstü Turkuaz Usb Fan (145mmx141mmx105 mm)

Satıcı: Smallman | 98 yorum

339,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 339.45
Everest EFN-505 Masaüstü Turkuaz Usb Fan

Satıcı: LEON BİLİŞİM

346,03 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 356.03
Everest EFN-505 Masaüstü Beyaz Usb Fan

Satıcı: LEON BİLİŞİM

346,03 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 356.03
Everest EFN-505 Masaüstü Beyaz Usb Fan (145mmx141mmx105 mm)

Satıcı: SMALLMAN

355,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 355.91
Everest EFN-505 Masaüstü Turkuaz Usb Fan (145mmx141mmx105 mm)

Satıcı: SMALLMAN

355,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 355.91
Everest EFN-505 Masaüstü Lacivert Usb Fan (145mmx141mmx105 mm)

Satıcı: teknomevo

363,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 363.65
Everest EFN-505 Masaüstü Usb Fan

Satıcı: GrossMarketin

374,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 374.99
Everest EFN-505 Masaüstü Usb Fan

Satıcı: GrossMarketin

374,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 374.99
Everest EFN-505 Masaüstü Beyaz Usb Fan (145mmx141mmx105 mm)

Satıcı: SMALLMAN

974,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

15 974.88
Everest EFN-505 Masaüstü Turkuaz Usb Fan (145mmx141mmx105 mm)

Satıcı: SMALLMAN

974,88 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

16 984.88

Everest EFN-505 Masaüstü Vantilatör Fiyat Geçmişi

Everest EFN-505 Masaüstü Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Masaüstü
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler USB Bağlantısı Aşağı/Yukarı Oynar Başlık Açma/Kapama Tuşu

TASARIM

• Pervane Çapı 5 inç
• Yükseklik 145 mm
• Genişlik 141 mm
• Derinlik 105 mm
• Ağırlık 1.7 kg
• Renk Seçenekleri Lacivert Pembe Turkuaz

Everest EFN-505 Masaüstü Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.