Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
5 W
Hız Kademe Sayısı:
4
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Isınma Emniyeti:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var

Everest EFN-600 Masaüstü Vantilatör Fiyatları

Everest Efn-600 Masaüstü Taşınabilir Şarjlı Beyaz 2000mah Usb Fan

Satıcı: bykalite

1.068,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 1068.00
Everest Efn-600 Masaüstü Taşınabilir Şarjlı Beyaz 2000mah Usb Fan

Satıcı: Segment Store

1.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1080.00
Everest Efn-600 Beyaz 2000Mah 8 Inch 4 Kademeli 1500Rpm Hız Katlanabilir Masaüstü Usb Fan

Satıcı: bykalite

1.136,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 1136.60
Everest Efn-600 Masaüstü Taşınabilir Şarjlı Beyaz 2000Mah Usb Fan

Satıcı: Dossimo

1.200,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 1200.61
Everest EFN-600 Masaüstü Vantilatör

Satıcı: Dossimo

1.260,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 1260.03
Everest Efn-600 Masaüstü Taşınabilir Şarjlı Beyaz 2000mah Usb Fan

Satıcı: Dossimo | 10 yorum

1.329,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 1329.05
Everest Efn-600 Masaüstü Taşınabilir Şarjlı Beyaz 2000mah Usb Fan

Satıcı: Dossimo

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 1359
Everest Efn-600 Masaüstü Taşınabilir Şarjlı Beyaz 2000Mah Usb Fan

Satıcı: Dossimo

1.363,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 1363.20
EVEREST EFN-600, BEYAZ, 4 Kademeli Hız, Masaüstü Kullanım, Taşınabilir, Dahili 2000mAh Bataryalı, USB Şarj Girişli, Kumandalı, Vantilatör

Satıcı: MAESKO

1.874,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 1874.18
SHC4200 Everest EFN-600 Beyaz 4 Kademeli Hız Masaüstü Kullanım Taşınabilir Dahili 2000MAH Bataryalı USB Şar

Satıcı: SHC42

2.565,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 2565.51
Butik Everest EFN-600 Beyaz 4 Kademeli Hız Masaüstü Kullanım Taşınabilir Dahili 2000MAH Bataryalı USB Şarj Girişli Kumandalı VANTILATÖR(1923) - Çok Renkli

Satıcı: ECOTREND

2.693,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 2693.00

Everest EFN-600 Masaüstü Vantilatör Fiyat Geçmişi

Everest EFN-600 Masaüstü Vantilatör Temel Özellikleri

5 W
4
2
Yok
Var
Zaman Ayarı:
Var
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Everest EFN-600 Masaüstü Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Masaüstü
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma USB Bağlantısı Katlanabilir Taşınabilir Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 5 W
• Hız Kademe Sayısı 4
• Dönme Açısı 180 °
• Zaman Ayarı Var
• Isınma Emniyeti Yok

TASARIM

• Pervane Çapı 5 inç
• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 300 mm
• Genişlik 210 mm
• Derinlik 160 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Everest EFN-600 Masaüstü Vantilatör İle En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Everest EFN-600 Masaüstü Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.