Kontrol Yöntemi:
İyonizer:
Yok
Isınma Emniyeti:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Zaman Ayarı:
Yok
Kafes Malzemesi:

Everest EFN-605 Masaüstü Vantilatör Fiyatları

Everest EFN-605 Masaüstü Şarj Edilebilir Beyaz 800mAh Usb Fan

Satıcı: ÖZKA GSM VE TEKN.MAG.

360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 360.00
Everest Efn-605 Masaüstü Şarj Edilebilir 800mah Usb Fan - Yeşil

Satıcı: Smallman | 4 yorum

427,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 427.80
Everest EFN-605 Masaüstü Şarj Edilebilir 800MAH USB Fan - Siyah

Satıcı: Smallman | 4 yorum

427,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 427.80
Everest Efn-605 Masaüstü Şarj Edilebilir Siyah 800mah Usb Fan

Satıcı: Smallman

446,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 446.50
Everest Efn-605 Masaüstü Şarj Edilebilir Yeşil 800Mah Usb Fan

Satıcı: Patygoteknoloji

456,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 456.80
Everest Efn-605 Masaüstü Şarj Edilebilir Yeşil 800Mah Usb Fan

Satıcı: Elektro Sepeti

487,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 487.30
Everest Efn-605 Masaüstü Şarj Edilebilir Yeşil 800Mah Usb Fan

Satıcı: Smallman

489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 489.00
Everest Şarjlı Taşınabilir USB Fan EFN-501 Mavi

Satıcı: Ar-Er Kırtasiye

515,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 515.00
Everest Efn-605 Masaüstü Şarj Edilebilir Siyah 800mah Usb Fan

Satıcı: zekicocuk

593,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 593.30
Everest Efn-605 Masaüstü Şarj Edilebilir Beyaz 800Mah Usb Fan

Satıcı: pazareyle

646,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 646.84
Everest Efn-605 Masaüstü Şarj Edilebilir Siyah 800Mah Usb Fan

Satıcı: Pazareyle

651,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 651.93
Everest EFN-605 Masaüstü Şarj Edilebilir Beyaz 800mAh Usb Fan

Satıcı: SMALLMAN

959,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 959.28
Everest EFN-605 Masaüstü Şarj Edilebilir Yeşil 800mAh Usb Fan

Satıcı: SMALLMAN

1.102,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1102.15
Everest EFN-605 Masaüstü Şarj Edilebilir Beyaz 800mAh Usb Fan

Satıcı: SMALLMAN

1.102,15 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1112.15

Everest EFN-605 Masaüstü Vantilatör Fiyat Geçmişi

Everest EFN-605 Masaüstü Vantilatör Temel Özellikleri

Yok

Everest EFN-605 Masaüstü Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Masaüstü
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler USB Bağlantısı Şarjlı Kullanım Dahili 800mAh Pil Katlanabilir

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Zaman Ayarı Yok
• Isınma Emniyeti Yok

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Yeşil

Everest EFN-605 Masaüstü Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.