Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var
Pervane Çapı:

Everest FAN11 CoolAir Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Everest Fan11, Sıyah, Coolair, 3 Kademeli Hiz, 40Cm 5 Kanat Pervane Ve Çerçeve, 45W, Otomatik Salinim, Yükseklik Ayarli Vantilatör

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.629,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 1629.30
Everest FAN11 Cool Air 16'' 45 Watt 5 Pervaneli 3 Kademe 1200RPM Zaman Ayarlı Vantilatör Siyah

Satıcı: Segment Store

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1799.00
Everest FAN11 Cool Air 16'' 45 Watt 5 Pervaneli 3 Kademe 1200RPM Zaman Ayarlı Vantilatör Siyah

Satıcı: sanaluygun

1.995,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1995.45
Everest Fan11 Coolair Beyaz 16" Maks 50W 5 Kanat 3 Kademe 1200Rpm Zaman Ayarlı Vantilatör

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

2.184,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 2184.30
Everest FAN11 Cool Air 16 İnç 45 Watt 5 Pervaneli 3 Kademe 1200RPM Zaman Ayarlı Vantilatör Siyah

Satıcı: SMALLMAN

2.262,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 2262.69
Everest Fan11 Coolair Beyaz 16" Maks 50W 5 Kanat 3 Kademe 1200Rpm Zaman Ayarlı Vantilatör

Satıcı: GrossMarketin

2.465,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 2465.11
Everest FAN11 Cool Air 16 İnç 45 Watt 5 Pervaneli 3 Kademe 1200RPM Zaman Ayarlı Vantilatör Siyah

Satıcı: Smallman

2.533,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 2533.06
Everest Fan11 CoolAir Siyah-Gri 45w 5 Kanat 3 Kademe 1200RPM

Satıcı: SMALLMAN

2.599,71 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2609.71
Nevamel® Everest FAN11 Siyah Coolair 3 Kademeli Hız 40CM 5 Kanat Pervane ve Çerçeve 45W Otomatik Salınım Yükseklik Ayarlı VANTILATÖR(1923)

Satıcı: Nevamel

3.266,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 3266.37
Everest FAN11, Siyah, Coolair, 3 Kademeli Hız, 40CM 5 Kanat Pervane ve Çerçeve, 45W, Otomatik Salını - Siyah

Satıcı: FADEMSTORE

3.483,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 3483.69

Everest FAN11 CoolAir Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Everest FAN11 CoolAir Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Var

Everest FAN11 CoolAir Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• Diğer Özellikler Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 45 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Pervane Çapı 16 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik 1200 mm
• Ağırlık 3.2 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Everest FAN11 CoolAir Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.