Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Yok

Everest FAN12 DynaBreeze Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Everest Fan12 Dynabreeze 9'' 70 Watt 3 Hız Kademeli 2000RPM Çift Motorlu Vantilatör Krem Gold

Satıcı: SZRTEKNOLOJİ

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 1499.00
Everest Fan12, Krem, Dynabreeze, 3 Kademeli Hiz, 3 Kanat Pervane Ve Çerçeve, Çift Motorlu 70W, Otomatik Salinim, Yükseklik Ayarli Vantilatör

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.837,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1837.50
Everest Fan12 Dynabreeze 9'' 70 Watt 3 Hız Kademeli 2000RPM Çift Motorlu Vantilatör Krem Gold

Satıcı: Segment Store

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1999.00
Everest FAN12 Dynabreeze 9'' 70 Watt 3 Hız Kademeli 2000RPM Çift Motorlu Vantilatör Krem Gold

Satıcı: Cg İthalat

2.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 2198.00
Everest Fan12 Dynabreeze Krem-Gold 9" 70W 3 Hız Kademeli 2000Rpm Çift

Satıcı: Pazareyle

2.557,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 2557.96
Everest Fan12, Krem, Dynabreeze, 3 Kademeli Hız, 3 Kanat Pervane Ve Çerçeve, Çift Motorlu 70W, Otomatik Salınım, Yükseklik Ayarlı Vantilatör

Satıcı: MAESKO

2.571,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2571.20
Everest Fan12 Dynabreeze Krem-Gold 9" 70W 3 Hız Kademeli 2000Rpm Çift

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

2.624,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 2624.92
Everest Fan12 DynaBreeze Krem-Gold 9" 70W 3 Hız Kademeli 2000RPM Çift

Satıcı: SMALLMAN

2.629,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 2629.75
Everest Fan12 DynaBreeze Krem-Gold 9" 70W 3 Hız Kademeli 2000RPM Çift

Satıcı: Smallman

2.943,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 2943.97

Everest FAN12 DynaBreeze Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Everest FAN12 DynaBreeze Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Yok
Kafes Malzemesi:

Everest FAN12 DynaBreeze Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 70 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Var
• Renk Seçenekleri Krem

Everest FAN12 DynaBreeze Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.