Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
İyonizer:
Var
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var
Kafes Malzemesi:

Grundig Havadar GIC 653 Yer Tipi Vantilatör Fiyatları

Grundig Gıc 653 Havadar Uzaktan Kumandalı Iyonizer Hava Soğutucu

Satıcı: Pro Esnaf

5.914,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 5914.10
Grundig Havadar GIC 653 Hava Soğutucu Siyah

Satıcı: gncbilgisayarbilisim

6.045,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 6045.00
Grundig Havadar GIC 653 Hava Soğutucu Siyah

Satıcı: ProfiloDünyası

6.045,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 6045.00
Grundig Havadar GIC 653 Uzaktan Kumandalı Iyonizer Hava Soğutucu

Satıcı: ARYA DTM

6.229,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 6229.11
Grundig Havadar GIC 653 Uzaktan Kumandalı Iyonizer Hava Soğutucu

Satıcı: Pro Esnaf

6.229,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 6229.11
Grundig Havadar GIC 653

Satıcı: ARYA DTM

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 6299.00
Grundig Havadar GIC 653

Satıcı: TuranoğluTicaret

6.336,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 6336.00
Grundig Gıc 653 Havadar Uzaktan Kumandalı Hava Soğutucu

Satıcı: ARYADTM

6.369,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 6369.10
Grundig Havadar GIC 653

Satıcı: FixON | 91 yorum

6.598,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 6598.00
Grundig Gıc 653 Havadar Uzaktan Kumandalı Iyonizer Hava Soğutucu

Satıcı: Pro Esnaf

6.859,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 6859.02
Grundig Gıc 653 Havadar Uzaktan Kumandalı Iyonizer Hava Soğutucu

Satıcı: ARYA DTM

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 6999.00

Grundig Havadar GIC 653 Yer Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Grundig Havadar GIC 653 Yer Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
Var
Yok
Var

Grundig Havadar GIC 653 Yer Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Yer Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• İyonizer Var
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Tekerlekli Ayak Taşıma Tutacağı Bal Peteği Soğutma Ünitesi LCD Ekran Zaman Ayarı 2 Adet Buz Kutusu 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 65 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 700 mm
• Genişlik 380 mm
• Derinlik 350 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Grundig Havadar GIC 653 Yer Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.