Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Kafes Malzemesi:

Homend Fanomen 9010H Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Homend Fanomen 9010h Hız ve Açı Ayarlı Salınma Özellikli Ayaklı Vantilatör - Beyaz

Satıcı: Homend | 199 yorum

1.952,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 1952.07
Homend Fanomen 9010h Hız ve Açı Ayarlı Döner Başlıklı Ayaklı Vantilatör 55W

Satıcı: Homend

1.868,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 1868.11
HOMEND Fanomen 9010h Hız ve Açı Ayarlı Döner Başlıklı Ayaklı Vantilatör 55W

Satıcı: Homend

1.877,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1877.22
HOMEND Fanomen 9010h Hız ve Açı Ayarlı Döner Başlıklı Ayaklı Vantilatör 55W

Satıcı: SARUHANEVİM

1.914,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1914.66
Homend Fanomen 9010h Hız ve Açı Ayarlı Döner Başlıklı Ayaklı Vantilatör 55W beyaz

Satıcı: Homend

1.952,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 1952.07
Homend Fanomen 9010H Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Homend

2.036,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 2036.03
Homend Fanomen 9010H Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Saruhan Evim

2.056,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 2056.75
Fanomen 9010h Hız ve Açı Ayarlı Salınma Özellikli Ayaklı Vantilatör 2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2109
Homend Fanomen 9010h Hız ve Açı Ayarlı Döner Başlıklı Ayaklı Vantilatör 55W beyaz

Satıcı: SARUHANEVİM

2.278,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 2278.50
Homend Fanomen 9010h Hız ve Açı Ayarlı Döner Başlıklı Ayaklı Vantilatör 55W

Satıcı: Dijital Ankastre

2.536,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 2536.50

Homend Fanomen 9010H Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Homend Fanomen 9010H Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var

Homend Fanomen 9010H Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 55 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

Homend Fanomen 9010H Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.