Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
5
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var
Kafes Malzemesi:

Honeywell HYF260 Kule Tipi Vantilatör Fiyatları

Honeywell Quietset Hyf260 Salınımlı Kule Vantilatör beyaz

Satıcı: karacabey.pazarı

2.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2190.00
Honeywell Quietset Hyf260 Salınımlı Kule Vantilatör beyaz

Satıcı: galahomestore

2.348,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 2348.25
Honeywell Quietset HYF260 Salınımlı Kule Tipi Vantilatör, 5 Hız Ayarı, 80 Derece Salınım, Zamanlayıcı Fonksiyonu, Aydınlatma, Otomatik Kapanma, Uzaktan Kumanda

Satıcı: ESMEL AVM | 4 yorum

2.537,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 2537.97
Dora Shopping Honeywell Quietset HYF260 Tüm Için Salınımlı Kule Vantilatör, 5 Ayarı, 80 Derece Salınım, Zamanlayıc

Satıcı: Dora shopping

4.145,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 4145.00
Honeywell Quietset Hyf260 Tüm Oda İçin Salınımlı Kule Vantilatör, 5 Hız Ayarı, 80 Derece Salınım, Za

Satıcı: Ra Ra All Türkiye

4.444,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 4444.00
Honeywell Quietset HYF260 Salınımlı Kule Tipi Vantilatör, 5 Hız Ayarı, 80 Derece Salınım, Zamanlayıcı Fonksiyonu, Aydınlatma, Otom

Satıcı: ESMEL AVM

4.449,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 4449.11
Quietset Hyf260 Salınımlı Kule Tipi Vantilatör, 5 Hız Ayarı, 80 Derece Salınım, Zamanlayıcı Fonksiyonu, Aydınlatma, Otomatik Kapanma, Uzaktan Kumanda

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

4.749,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 4749.10
HONEYWELL QuietSet HYF260 Salınımlı Kule Tipi Vantilatör, 5 Hız Ayarı, 80 Derece Salınım, Zamanlayıcı Fonksiyonu, Aydınlatma, Otomatik Kapanma, Uzaktan Kumanda

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

4.849,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 4849.03

Honeywell HYF260 Kule Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Honeywell HYF260 Kule Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

5
Yok
Var

Honeywell HYF260 Kule Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Kule Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Uyku Modu Dokunmatik Panel Kumanda Saklama Yuvası Otomatik Kapanma Taşınabilir Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 30 W
• Hız Kademe Sayısı 5
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 1010 mm
• Genişlik 400 mm
• Derinlik 400 mm
• Ağırlık 3 kg
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

Honeywell HYF260 Kule Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.