Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Pervane Çapı:

Hunter Builder's Deluxe Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Hunter Fan Builders Deluxe Fırçalanmış Nikel 132 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

24.475,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 24475.00
Hunter Fan Builders Deluxe Beyaz 132 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

24.475,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 24475.00
Hunter Vantilatör - Builders Deluxe Fırçalanmış Nikel - 132 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

25.416,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 25416.30
Hunter Vantilatör - Builders Deluxe Çağdaş Bronz - 132 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

25.416,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 25416.30
Hunter - Builders Deluxe Beyaz - 132 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: " TAVAN VANTİLATÖRÜ"

26.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 26000.00
Hunter Builder's Deluxe Çağdaş Bronz - 132 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR

37.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 37500.00
Hunter Builder's Deluxe Beyaz - 132 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR

37.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 37500.00
Hunter Fan Builders Deluxe Beyaz 132 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

37.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 37500.00
Hunter Fan Builders Deluxe Çağdaş Bronz 132 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

37.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 37500.00

Hunter Builder's Deluxe Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Hunter Builder's Deluxe Tavan Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
Yok

Hunter Builder's Deluxe Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• İyonizer Yok
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Aydınlatıcı Lamba 3 Kademeli Çekme Zincirli

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 66 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 52 inç
• Renk Seçenekleri Beyaz Kahverengi Nikel

Hunter Builder's Deluxe Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.