Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Pervane Çapı:

Hunter Central Park Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Hunter Fan Central Park Yıpranmış Çelik - 107 Cm. Uzaktan Kumandalı Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

32.262,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 32262.50
Hunter Fan Central Park Canlı Kalay - 107 Cm. Uzaktan Kumandalı Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

32.262,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 32262.50
Hunter Vantilatör - Central Park Yıpranmış Çelik - 107 Cm. Aydınlatmalı Ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

33.442,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 33442.50
Hunter Vantilatör - Central Park Canlı Kalay - 107 Cm. Aydınlatmalı Ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

33.442,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 33442.50
Hunter Central Park Yıpranmış Çelik - 107 Cm. Aydınlatmalı ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR | 3 yorum

50.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 50000.00
Hunter Central Park Canlı Kalay - 107 Cm. Aydınlatmalı ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR | 1 yorum

50.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 50000.00
Hunter Fan Central Park Yıpranmış Çelik - 107 Cm. Uzaktan Kumandalı Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

50.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 50000.00
Hunter Fan Central Park Canlı Kalay - 107 Cm. Uzaktan Kumandalı Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

50.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 50000.00

Hunter Central Park Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Hunter Central Park Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Duvar Kumandası
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Aydınlatıcı Lamba 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Pervane Çapı 42 inç
• Renk Seçenekleri Siyah Krom

Hunter Central Park Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.