Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Pervane Çapı:

Hunter Contempo Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Ömür boyu motor ve sessizlik garantili Hunter - Contempo Beyaz - 132 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: " TAVAN VANTİLATÖRÜ"

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 25000.00
Ömür boyu motor ve sessizlik garantili Hunter - Contempo Fırçalanmış Nikel - 132 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: " TAVAN VANTİLATÖRÜ"

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 25000.00
Hunter Fan Contempo Fırçalanmış Nikel 132 Cm. Aydınlatmalı Ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

29.592,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 29592.50
Hunter Fan Contempo Beyaz - 132 Cm. Uzaktan Kumandalı Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

29.592,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 29592.50
Hunter Vantilatör - Contempo Beyaz - 132 Cm. Aydınlatmalı Ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

30.767,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 30767.10
Hunter Vantilatör - Contempo Fırçalanmış Nikel - 132 Cm. Aydınlatmalı Ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

30.767,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 30767.10
Hunter - Contempo Fırçalanmış Nikel - 132 Cm. Aydınlatmalı ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR

45.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 45000.00
HUNTER FAN - Contempo Beyaz - 132 Cm. Aydınlatmalı ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR

45.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 45000.00
Hunter Fan Contempo Beyaz - 132 Cm. Uzaktan Kumandalı Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

45.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 45000.00
Hunter Fan Contempo Fırçalanmış Nikel 132 Cm. Aydınlatmalı Ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

45.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 45000.00

Hunter Contempo Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Hunter Contempo Tavan Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
Yok

Hunter Contempo Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Duvar Kumandası
• Salınım Özelliği Yok
• İyonizer Yok
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Aydınlatıcı Lamba 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 52 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 52 inç
• Renk Seçenekleri Beyaz Nikel

Hunter Contempo Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.