Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Yükseklik Ayarı:
Yok
Pervane Çapı:

Hunter Kennicott Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Hunter - Kennicott Mat Gümüş - 112 Cm. Nemli Mekan Tavan Vantilatörü

Satıcı: " TAVAN VANTİLATÖRÜ"

48.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 48000.00
Hunter - Kennicott Taze Beyaz - 112 Cm. Nemli Mekan Tavan Vantilatörü

Satıcı: " TAVAN VANTİLATÖRÜ"

48.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 48000.00
Hunter Fan Kennicott Mat Gümüş - 112 Cm. Uzaktan Kumandalı Nemli Dış Mekan Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

48.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 48950.00
Hunter Fan Kennicott Taze Beyaz - 112 Cm. Uzaktan Kumandalı Nemli Dış Mekan Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

48.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 48950.00
Kennicott Taze Beyaz - 112 Cm. Uzaktan Kumandalı Nemli Dış Mekan Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR

75.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 75750.00
Kennicott Mat Siyah - 112 Cm. Uzaktan Kumandalı Nemli Dış Mekan Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR

75.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 75750.00
Hunter Fan Kennicott Mat Siyah - 112 Cm. Uzaktan Kumandalı Nemli Dış Mekan Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

75.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 75750.00
Hunter Fan Kennicott Taze Beyaz - 112 Cm. Uzaktan Kumandalı Nemli Dış Mekan Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

75.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 75750.00

Hunter Kennicott Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Hunter Kennicott Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 59 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 44 inç
• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Siyah Mat Gümüş

Hunter Kennicott Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.