Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Pervane Çapı:

Hunter Nova Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Hunter Vantilatör - Nova Mimari Beyaz - 107 Cm. Aydınlatmalı Ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

37.068,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 37068.50
Hunter Vantilatör - Nova Mat Siyah - 107 Cm. Aydınlatmalı Ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

37.068,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 37068.50
Hunter - Nova Beyaz - 107 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: " TAVAN VANTİLATÖRÜ"

41.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 41600.00
Hunter - Nova Mat Siyah - 107 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: " TAVAN VANTİLATÖRÜ"

41.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 41600.00
Hunter Fan Nova Mat Siyah - 107 Cm. Uzaktan Kumandalı Ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

43.610,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 43610.00
Hunter Fan Nova Beyaz - 107 Cm. Uzaktan Kumandalı Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

43.610,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 43610.00
HUNTER FAN - Nova Mat Siyah - 107 Cm. Uzaktan Kumandalı Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR

53.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 53000.00
HUNTER FAN - Nova Beyaz - 107 Cm. Uzaktan Kumandalı Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR

53.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 53000.00

Hunter Nova Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Hunter Nova Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Duvar Kumandası
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Aydınlatıcı Lamba 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 47 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 42 inç
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

Hunter Nova Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.