Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Pervane Çapı:

Hunter Protos Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Hunter Fan Protos Taze Beyaz - 132 Cm. Nemli Dış Mekan Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

39.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 39160.00
Hunter Fan Protos Mat Siyah - 132 Cm. Nemli Dış Mekan Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

39.605,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 39605.00
Hunter Vantilatör - Protos Mat Siyah - 132 Cm. Dış Mekan Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

40.557,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 40557.30
Hunter Vantilatör - Protos Taze Beyaz - 132 Cm. Dış Mekan Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

40.557,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 40557.30
Hunter Fan Protos Taze Beyaz - 132 Cm. Nemli Dış Mekan Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

58.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 58500.00
HUNTER FAN - Protos Beyaz - 132 Cm. Uzaktan Kumandalı Nemli Dış Mekan Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR

60.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 60500.00
HUNTER FAN Hunter - Protos Siyah - 132 Cm. Dış Mekan - Nemli Mekan Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR

60.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 60500.00
Hunter Fan Protos Mat Siyah - 132 Cm. Nemli Dış Mekan Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

60.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 60500.00

Hunter Protos Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Hunter Protos Tavan Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
Yok

Hunter Protos Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• İyonizer Yok
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 61 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 52 inç
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

Hunter Protos Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.