Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Pervane Çapı:

Hunter Savoy Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Hunter Fan Savoy Beyaz 132 Cm. Aydınlatmasız Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

22.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 22695.00
Hunter Vantilatör - Savoy Beyaz - 132 Cm. Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

23.985,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 23985.50
Hunter Fan Savoy Fırçalanmış Nikel 132 Cm. Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

24.030,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 24030.00
Hunter Vantilatör - Savoy Antik Pirinç - 132 Cm. Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

25.948,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 25948.00
Hunter - Savoy Beyaz - 132 Cm. Tavan Vantilatörü

Satıcı: " TAVAN VANTİLATÖRÜ"

26.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 26000.00
Hunter - Savoy Fırçalanmış Nikel - 132 Cm. Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR

35.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 35500.00
Hunter Fan Savoy Fırçalanmış Nikel 132 Cm. Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

35.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 35500.00
Hunter - Savoy Kehribar Bronz - 132 Cm. Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR

43.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 43800.00
Hunter Fan Savoy Fırçalanmış Nikel - 137 Cm. Hasır Örme Ve Yaprak Desen Kanatlı Dekoratif Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

67.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 67000.00

Hunter Savoy Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Hunter Savoy Tavan Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
Yok

Hunter Savoy Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• İyonizer Yok
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Aydınlatıcı Lamba 3 Kademeli Çekme Zincirli

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 70 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 52 inç
• Renk Seçenekleri Bej

Hunter Savoy Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.