Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Pervane Çapı:

Hunter Seville Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Hunter Fan Seville Çağdaş Bronz 112 Cm. Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

27.768,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 27768.00
Hunter Fan Seville Fırçalanmış Nikel - 112 Cm. Aydınlatmasız Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

27.812,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 27812.50
Hunter Vantilatör - Seville Çağdaş Bronz - 112 Cm. Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

29.429,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 29429.40
Hunter Vantilatör - Seville Fırçalanmış Nikel - 112 Cm. Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

29.875,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 29875.30
Ömür boyu motor ve sessizlik garantili Hunter - Seville Fırçalanmış Nikel - 112 Cm. Tavan Vantilatörü

Satıcı: " TAVAN VANTİLATÖRÜ"

31.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 31000.00
Ömür boyu motor ve sessizlik garantili Hunter - Seville Beyaz - 112 Cm. Tavan Vantilatörü

Satıcı: " TAVAN VANTİLATÖRÜ"

31.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 31000.00
Hunter Seville Çağdaş Bronz - 112 Cm. Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR

41.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 41000.00
Hunter Fan Seville Beyaz - 112 Cm. Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

41.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 41000.00
Hunter Fan Seville Çağdaş Bronz 112 Cm. Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

41.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 41000.00
Hunter Seville Fırçalanmış Nikel - 112 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR

47.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 47250.00

Hunter Seville Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Hunter Seville Tavan Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
Yok

Hunter Seville Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• İyonizer Yok
• Diğer Özellikler 3 Kademeli Çekme Zincirli

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 63 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 44 inç
• Renk Seçenekleri Beyaz Bronz

Hunter Seville Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.