Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Pervane Çapı:

Hunter Stile Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Hunter Fan Stile Mat Gümüş 117 Cm. Aydınlatmalı Ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

36.045,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 36045.00
Hunter Fan Stile Ham Bronz 117 Cm. Aydınlatmalı Ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Elektrik Vantilatör

36.045,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 36045.00
Hunter Vantilatör - Stile Ham Bronz - 117 Cm. Aydınlatmalı Ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

37.901,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 37901.50
Hunter Vantilatör - Stile Mat Gümüş - 117 Cm. Aydınlatmalı Ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

37.901,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 37901.50
Hunter - Stile Mat Gümüş - 117 Cm. Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: " TAVAN VANTİLATÖRÜ"

42.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 42000.00
Hunter Stile Mat Gümüş - 117 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR

55.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 55500.00
Hunter Stile Çağdaş Bronz - 117 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü - Kahverengi

Satıcı: HUNTER VANTİLATOR

55.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 55500.00
Hunter Fan Stile Mat Gümüş 117 Cm. Aydınlatmalı Ve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Oğuzhan Vantilatör

55.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 55500.00

Hunter Stile Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Hunter Stile Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 60 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 46 inç
• Renk Seçenekleri Çağdaş Bronz Mat Gümüş

Hunter Stile Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.