Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var
Kafes Malzemesi:

Kabel Mini Rest Yer Tipi Vantilatör Fiyatları

Kabel Mini Rest Portatif Sulu Hava Soğutucu

Satıcı: Ali TEKNO MARKET | 263 yorum

8.370,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 8370.00
Kabel Evsel Tip Soğutucu Mini Rest

Satıcı: KABEL SOĞUTMA SİSTEMLERİ

8.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8350.00
Kabel Mini Rest Sulu Klima Hava Soğutucu beyaz-siyah

Satıcı: aliteknomarket

8.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 8998.00
Kabel Mini Rest Portatif Sulu Hava Soğutucu

Satıcı: TAHİROĞULLARI ZÜCCACİYE | 263 yorum

9.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 9150.00
Kabel Mini Rest Portatif Sulu Klima

Satıcı: Ali TEKNO Market

9.490,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

5 9490.35
KABEL MİNİ REST PORTATİF SULU KLİMA KBL-MN3000

Satıcı: ALİ TEKNO MARKET

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 9500.00
Kabel Mini Rest Portatif Soğutucu beyaz-siyah

Satıcı: delalbeyazesya

9.765,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 9765.00
KABEL KBL-MN2500 MİNİ REST EVAPORATİF TAŞINABİLİR SOĞUTUCU - SULU SOĞUTUCU

Satıcı: Hızlı Sepet

9.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 9900.00
Kabel Mini Rest Portatif Hava Soğutucu

Satıcı: Kabel Soğutma Sistemleri

10.217,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 10217.20
Kabel KBL-MN2500 Mini Rest Evaporatif Taşınabilir Soğutucu - Yeni Seri Sulu Soğutucu

Satıcı: REPA DTM

11.569,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 11569.11
Kabel Kbl-Mn2500 Mini Rest Evaporatif Taşınabilir Soğutucu - Yeni Seri Sulu Soğutucu

Satıcı: Etinova

11.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 11700.00
Kabel KBL-MN2500 Mini Rest Evaporatif Taşınabilir Soğutucu-Yeni Seri Sulu Soğutucu

Satıcı: ETİNOVA

11.918,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 11928
Kabel KBL-MN2500 Mini Rest Evaporatif Taşınabilir Soğutucu-Yeni Seri

Satıcı: Tetamio

13.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 13000.00

Kabel Mini Rest Yer Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Kabel Mini Rest Yer Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Hazne Kapasitesi:
30 litre

Kabel Mini Rest Yer Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Yer Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• Kafes Malzemesi Plastik
• Hazne Kapasitesi 30 litre
• Diğer Özellikler Tekerlekli Ayak Dijital Kontrol Paneli Kablo Sarma Telefon Şarj Ünitesi Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 110 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 930 mm
• Genişlik 480 mm
• Derinlik 360 mm
• Ağırlık 39 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Kabel Mini Rest Yer Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.