Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var
Kafes Malzemesi:
Hazne Kapasitesi:
100 litre

Kabel Salon Plus Maestro Yer Tipi Vantilatör Fiyatları

Kabel Maestro - 123 - Yok

Satıcı: SERİN ANTALYA

24.179,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 24179.07
Kabel Salon Maestro Evaporatif Soğutucu

Satıcı: VEYİSOĞLU

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 23999.00
Kabel Salon Plus Maestro Portatif Sulu Klima

Satıcı: Kabel | 13 yorum

24.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 24300.00
Kabel Salon Maestro Evaporatif Hava Soğutucu Sulu Klima

Satıcı: KABEL SOĞUTMA SİSTEMLERİ

24.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 24300.00
Kabel Salon Plus Maestro Hava Soğutucu

Satıcı: GOLDSUN

24.340,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 24340.42
Kabel Salon Maestro Evaporatif Soğutucu beyaz-gri

Satıcı: goldsun

24.473,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 24473.88
Kabel Salon Plus Maestro Hava Soğutucu

Satıcı: Kabel Soğutma Sistemleri

25.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 25899.00
Kabel Salon Maestro Evaporatif Soğutucu beyaz-gri

Satıcı: notusglobal

26.039,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 26039.07
Kabel Salon Maestro Evaporatif Hava Soğutucu Sulu Klima

Satıcı: NOTUS GLOBAL

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 26999.00
KABEL SALON PLUS MAESTRO PORTATİF SULU KLİMA

Satıcı: NOTUS GLOBAL

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 26999.00
Kabel Salon Maestro Evaporatif Hava Soğutucu Sulu Klima

Satıcı: NOTUS GLOBAL

29.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 29499.00

Kabel Salon Plus Maestro Yer Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Kabel Salon Plus Maestro Yer Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
Yok
Var
100 litre

Kabel Salon Plus Maestro Yer Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Yer Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Kafes Malzemesi Plastik
• Hazne Kapasitesi 100 litre
• Diğer Özellikler USB Bağlantısı Tekerlekli Ayak Zaman Ayarı 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 240 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 1350 mm
• Genişlik 875 mm
• Derinlik 540 mm
• Ağırlık 40 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Kabel Salon Plus Maestro Yer Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.