Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var

Kabel Salon Harmony Yer Tipi Vantilatör Fiyatları

Kabel Salon Harmony Evaporatif Soğutucu

Satıcı: GoldsunDepo | 36 yorum

16.468,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 16468.44
Kabel Harmony Evaporatif Hava Soğutucu Sulu Klima

Satıcı: KABEL SOĞUTMA SİSTEMLERİ

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 16999.00
Kabel Salon Harmony - 1 - Yok

Satıcı: SERİN ANTALYA

17.391,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 17391.00
Kabel Harmony KBL-SL5000 Evaporatif Soğutucu beyaz-gri

Satıcı: goldsun

17.577,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 17577.00
Kabel Salon Harmony Portatif Sulu Klima

Satıcı: GOLDSUN

18.368,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 18368.08
Kabel Harmony KBL-SL5000 Evaporatif Soğutucu beyaz-gri

Satıcı: VEYİSOĞLU

18.507,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 18507.00
Kabel Salon Harmony Portatif Sulu Klima

Satıcı: Etinova

19.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 19580.00
Kabel Salon Harmony Portatif Sulu Klima

Satıcı: ETİNOVA

20.618,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 20618.00
Kabel Harmony Evaporatif Hava Soğutucu Sulu Klima

Satıcı: DAYHAN

22.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 22000.00
Kabel Salon Harmony Hava Soğutucu + Porti

Satıcı: NOTUS GLOBAL

22.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 22499.00
Kabel Salon Harmony Portatif Sulu Klima

Satıcı: Tetamio

22.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 22500.00

Kabel Salon Harmony Yer Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Kabel Salon Harmony Yer Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Kafes Malzemesi:
Hazne Kapasitesi:
70 litre

Kabel Salon Harmony Yer Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Yer Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Hazne Kapasitesi 70 litre
• Diğer Özellikler USB Bağlantısı Tekerlekli Ayak Dijital Kontrol Paneli Taşınabilir Zaman Ayarı 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 180 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 1260 mm
• Genişlik 660 mm
• Derinlik 460 mm
• Ağırlık 25 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Kabel Salon Harmony Yer Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.