Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Isınma Emniyeti:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var

Kiwi Kfan-7473 Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Kiwi 7473 3'ü 1 Arada Duvar Tipi ,stand Ve Masa Üstü Sağa-sola Aşşağı Yukarı Salınımlı Metal Vantilatör

Satıcı: Ev Marketi

1.627,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 1627.81
Kiwi 7473 3'ü1 Arada Xl Endüstriyel Sanayi Tipi Stand Masaüstü Sağa-sola, Aşağı-yukarı Metal Vantilatör

Satıcı: Ev Marketi

1.743,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1743.00
Kiwi 7473 3'ü 1 Arada Duvar Tipi ,stand Ve Masa Üstü Sağa-sola Aşşağı Yukarı Salınımlı Metal Vantilatör

Satıcı: Marenta Teknoloji

1.743,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 1743.51
Kiwi KFAN-7473 Ayaklı Vantilatör - Siyah

Satıcı: marenta | 381 yorum

1.813,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 1813.50
Kiwi 7473 3'ü 1 Arada Metal Vantilatör mavi

Satıcı: evmarketi

1.859,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 1859.07
Kiwi KFAN-7473 Ayaklı Vantilatör - Siyah

Satıcı: HYM GROUP | 381 yorum

1.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 1860.00
Kiwi 7473 3'ü 1 Arada Metal Vantilatör mavi

Satıcı: Marenta

1.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 1860.00
KİWİ KFAN-7473 3'Ü 1 ARADA SARHOŞ KAF METAL/ AYAKLI VANTİLATÖR

Satıcı: MARENTA

1.915,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 1915.75
Kiwi Kfan-7473 3İn1 Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Marenta Teknoloji

1.965,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1965.60
Kiwi 7473 3'ü1 Arada Xl Endüstriyel Sanayi Tipi Stand Masaüstü Sağa-sola, Aşağı-yukarı Metal Vantilatör

Satıcı: hym group

2.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 2050.00
Kiwi Kfan-7473 3İn1 Ayaklı Vantilatör

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

2.374,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2374.10
Kiwi KFAN-7473 3'ü 1 Arada Ayaklı Vantilatör

Satıcı: ALIRSATARTİC

3.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 3400.00

Kiwi Kfan-7473 Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Kiwi Kfan-7473 Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Zaman Ayarı:
Yok
Kafes Malzemesi:

Kiwi Kfan-7473 Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Duvara Monte Edilebilme 3 Ayrı Kullanım Şekli 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 54 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok
• Isınma Emniyeti Yok

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Var
• Renk Seçenekleri Siyah

Kiwi Kfan-7473 Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.