Kontrol Yöntemi:
Hız Kademe Sayısı:
3
İyonizer:
Yok
Isınma Emniyeti:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Zaman Ayarı:
Yok
Kafes Malzemesi:

Kiwi Kfan-7608 Masaüstü Vantilatör Fiyatları

Kiwi KFAN-7608 Şarjlı Masaüstü Vantilatör 439,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 449
Kiwi USB Masa Vantilatörü - 15 cm Çap, Sessiz Çalışma, Katlanabilir Teleskopik Ayak, Geniş Salınım Açısı - Beyaz

Satıcı: OZMUS AVM | 221 yorum

491,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 491.97
Kiwi KFAN-7608 Şarjlı Beyaz Ayarlanılabilir Mini Fan Masa Üstü Vantilatörü USB Soğutucu Sessiz El Fanı

Satıcı: Ars Pazarlama | 648 yorum

506,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 506.00
Kiwi KFAN-7608 El Fanı Vantilatör

Satıcı: OZMUS AVM

533,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 533.11
Kiwi KFAN-7608 El Fanı Vantilatör

Satıcı: Tektava

562,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 562.39
Kiwi Kfan-7608 El Fanı Vantilatör beyaz

Satıcı: TEKTAVA

593,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 593.25
Kiwi Kfan-7608 El Fanı Vantilatör beyaz

Satıcı: dtservis

604,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 604.50
Kiwi KFAN-7608 El Fanı Vantilatör

Satıcı: Prestij Dünyası

616,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 616.55
Kiwi KFAN-7608 El Fanı Vantilatör

Satıcı: Trendinyeri

617,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 617.50
Kiwi KVC Kiwi Şarjlı Masaüstü Vantilatör

Satıcı: CİVAN Ticaret 42

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

10 750.00
AyrStore Kiwi Kfan 7608 Şarjlı Beyaz Katlanılabilir Mini Fan Masa Üstü Vantilatörü Usb Soğutucu Sessi 1 YAŞ Beden

Satıcı: TechbutiQ

2.186,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

11 2186.85

Kiwi Kfan-7608 Masaüstü Vantilatör Fiyat Geçmişi

Kiwi Kfan-7608 Masaüstü Vantilatör Temel Özellikleri

3
Yok
Pervane Çapı:

Kiwi Kfan-7608 Masaüstü Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Masaüstü
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma USB Bağlantısı Şarjlı Kullanım Aşağı/Yukarı Oynar Başlık Katlanabilir Telefon Tutucu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok
• Isınma Emniyeti Yok

TASARIM

• Pervane Çapı 6.2 inç
• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz

Kiwi Kfan-7608 Masaüstü Vantilatör İle En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Kiwi Kfan-7608 Masaüstü Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.