Kontrol Yöntemi:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Yok
Kafes Malzemesi:

Kiwi Kfan-7618 Masaüstü Vantilatör Fiyatları

Kıwı Kfan-7618 Şarjlı Salınım Fonksiyonlu Masaüstü Vantilatör Beyaz

Satıcı: GREEN&HOUSE

399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 409
Kiwi Kfan-7618 Şarjlı Salınım Fonksiyonlu Masaüstü Vantilatör

Satıcı: Ev Marketi

595,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 595.41
KİWİ Kfan-7618 Şarjlı Salınım Fonksiyonlu Masaüstü Vantilatör

Satıcı: GREENHOUSE

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 599.00
Kiwi KFAN-7618 Şarjlı Masaüstü Vantilatör 3 Hız Kademesi ile Yüksek Performanslı Fonksiyon - Beyaz

Satıcı: Mara Home Aksesuar

763,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 763.00
My Best Store Kiwi KFAN-7618 USB Şarjlı 5 Inç - 13.4cm Masa Üstü Vantilatör 3 Kademe Hız 5 Pls.kanat Ayar - Çok Renkli

Satıcı: Mybestore

842,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 842.91
KİWİ KFAN-7618 USB ŞARJLI 5 İNÇ - 13.4CM MASA ÜSTÜ VANTİLATÖR 3 KADEME HIZ 5 PLS.KANAT AYARLI YÜKSEK

Satıcı: Timya_Avm

951,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 951.92
KİWİ KFAN-7618 USB ŞARJLI 5 İNÇ-13.4CM MASA ÜSTÜ VANTİLATÖR 3 KADEME HIZ 5 PLS.KANAT AYARLI YÜKSEKLİK:20-28CM (5343)

Satıcı: essezon

981,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 981.81
Go İthalat KİWİ KFAN-7618 USB ŞARJLI 5 İNÇ - 13.4CM MASA ÜSTÜ VANTİLATÖR 3 KADEME HIZ 5 PLS.KANAT AYARLI YÜKSEK

Satıcı: Durukar Ticaret

1.035,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 1035.36
KİWİ KFAN-7618 USB ŞARJLI 5 İNÇ-13.4CM MASA ÜSTÜ VANTİLATÖR 3 KADEME HIZ 5 PLS.KANAT AYARLI YÜKSEKLİK:20-28CM GO-53-vice 00338

Satıcı: Toptan Elektrik Malzemem

1.105,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 1115.9
KİWİ KFAN-7618 USB ŞARJLI 5 İNÇ - 13.4CM MASA ÜSTÜ VANTİLATÖR 3 KADEME HIZ 5 PLS.KANAT AYARLI YÜKSEKLİK:20-28CM

Satıcı: NARGO

1.256,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 1266.53

Kiwi Kfan-7618 Masaüstü Vantilatör Fiyat Geçmişi

Kiwi Kfan-7618 Masaüstü Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Yok
Pervane Çapı:

Kiwi Kfan-7618 Masaüstü Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Masaüstü
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Şarjlı Kullanım Aşağı/Yukarı Oynar Başlık Dahili 1200 mAh Pil USB Type-C

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Pervane Çapı 5 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Renk Seçenekleri Beyaz

Kiwi Kfan-7618 Masaüstü Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.