Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
9
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var
Pervane Çapı:

Kiwi Kfan-7629 Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Kiwi KFAN-7629 Şarjlı Standlı Vantilatör & LED Lamba | 9 Kademe & AC/DC & USB

Satıcı: Kiwi Resmi Satış Mağazası

2.305,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2305.44
Kiwi Kfan-7629 Dijital Gösterge Panelli Yatay Salınım Fonksiyonlu Kule Tipi Turbo Vantilatör - Beyaz

Satıcı: ESMEL AVM | 9 yorum

2.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 2590.00
Kiwi KFAN-7629 Şarjlı Stantlı Vantilatör 2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 2599.00
Kiwi KFAN-7629 Uzaktan Kumandalı Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Deveyükü

2.669,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 2669.11
Kiwi KFAN-7629 Uzaktan Kumandalı Ayaklı Vantilatör

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

2.669,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 2669.11
Kiwi KFAN-7629 Şarjlı Standlı Vantilatör & LED Lamba | 9 Kademe & AC/DC & USB

Satıcı: MiniHome

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2699.00
Kiwi Kfan-7629 Buharlı Şarjlı Uzaktan Kumandalı Gece Lambalı Vantilatör

Satıcı: Deve Yükü

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2849.05
Kiwi Kfan-7629 Buharlı Şarjlı Uzaktan Kumandalı Gece Lambalı Vantilatör

Satıcı: DİLAN OZKUL

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2849.05
Kiwi Kfan-7629 Ayaklı Vantilatör - Kumandasız

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

3.138,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3138.50
Kiwi Kfan-7629 Uzaktan Kumandalı Ayaklı Vantilatör

Satıcı: TEKNOEVDE

3.184,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3184.10

Kiwi Kfan-7629 Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Kiwi Kfan-7629 Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

9
2
Yok
Var

Kiwi Kfan-7629 Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Diğer Özellikler USB Bağlantısı Şarjlı Kullanım Dijital Kontrol Paneli LED Aydınlatma Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 30 W
• Hız Kademe Sayısı 9
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Pervane Çapı 16 inç
• Renk Seçenekleri Beyaz

Kiwi Kfan-7629 Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.