Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Yok
Kafes Malzemesi:

Kiwi Kfan-7670 Kule Tipi Vantilatör Fiyatları

Kiwi KFAN-7670 Ayarlanabilir Hızlı Salınım Fonksiyonlu Kule Tipi Vantilatör beyaz

Satıcı: firsatdunyasii | 2 yorum

1.161,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 1161.57
Kiwi Kule Tipi Vantilatör

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1199.00
Kiwi Kfan-7670 Ayarlanabilir Hızlı Salınım Fonksiyonlu Kule Tipi Vantilatör

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.234,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 1234.05
Kiwi Kfan-7670 Ayarlanabilir Hızlı Salınım Fonksiyonlu Kule Tipi Vantilatör

Satıcı: FırsatDünyası

1.262,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1262.90
Kiwi KFAN-7670 Kule Tipi Vantilatör | 71 cm & 3 Kademe Hız Ayarı & Salınım & Şık Tasarım

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1299.00
Kiwi KFAN-7670 Kule Tipi Vantilatör 65 W Güç ile Yüksek Performans ve Ayarlanabilir Hız - Beyaz

Satıcı: Fırsat Dünyası | 27 yorum

1.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 1429.00
Kiwi Kfan-7670 Ayarlanabilir Hızlı Salınım Fonksiyonlu Kule Tipi Vantilatör

Satıcı: Özkan AVM

1.719,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1719.90
Kiwi KFAN-7670 Ayarlanabilir Hızlı Salınım Fonksiyonlu Kule Tipi Vantilatör beyaz

Satıcı: ozkanavmmagazalari

1.757,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 1757.70
Kiwi Kfan-7670 Ayarlanabilir Hızlı Salınım Fonksiyonlu Kule Tipi Vantilatör

Satıcı: ESMEL AVM

2.669,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 2669.11
Kiwi Kfan-7670 Ayarlanabilir Hızlı Salınım Fonksiyonlu Kule Tipi Vantilatör

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

2.909,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 2909.03

Kiwi Kfan-7670 Kule Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Kiwi Kfan-7670 Kule Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
Yok
Var
Yok

Kiwi Kfan-7670 Kule Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Kule Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 65 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 710 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Kiwi Kfan-7670 Kule Tipi Vantilatör İle En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Kiwi Kfan-7670 Kule Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.