Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var
Kafes Malzemesi:

Kiwi Kfan-7690 Kule Tipi Vantilatör Fiyatları

Kiwi KFAN-7690 Dijital Gösterge Panelli Yatay Salınım Fonksiyonlu Kule Tipi Turbo Vantilatör - Siyah

Satıcı: Trendinyeri | 9 yorum

3.949,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3949.80
Kiwi Kfan-7690 Dijital Gösterge Panelli Yatay Salınım Fonksiyonlu Kule Tipi Turbo Vantilatör

Satıcı: Evmarketi

3.852,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3852.80
Kiwi KFAN-7690 Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör

Satıcı: Ev Marketi

3.897,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 3897.31
Kiwi Kfan-7690 Dijital Gösterge Panelli Yatay Salınım Fonksiyonlu Kule Tipi Turbo Vantilatör

Satıcı: efe elektronik

4.003,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 4003.10
Kiwi Dijital Gösterge Panelli Yatay Salınım Fonksiyonlu Kule Tipi Turbo Vantilatör

Satıcı: Tekno ev yasam

4.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 4080.00
Kiwi Kfan-7690 Dijital Gösterge Panelli Yatay Salınım Fonksiyonlu siyah

Satıcı: AnkaBilgisayar

4.090,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 4090.14
Kiwi KİWİ KFAN-7690 KUMANDALI TURBO FAN VANTİLATÖR

Satıcı: Ev Marketi

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 4099.00
Kiwi Kfan-7690 Dijital Gösterge Panelli Yatay Salınım Fonksiyonlu siyah

Satıcı: evmarketi

4.388,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 4388.67
Dijital Gösterge Panelli Yatay Salınım Fonksiyonlu Kule Tipi Turbo Vantilatör

Satıcı: WELCOMEİN

4.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 4509.9
KİWİ KFAN-7690 KULE TİPİ TURBO FAN VANTİLATÖR KUMANDALI - DOKUNMATİK EKRAN 130W 3 KADEME HIZ Y: 75CM (5060)

Satıcı: ANKABİLGİSAYAR

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 4599.00
Kiwi KFAN-7690 Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör

Satıcı: Tektava

5.606,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 5606.91
Kiwi KFAN-7690 Kumandalı Turbo Fan Vantilatör - Gri

Satıcı: İKİZLER ZÜCCACİYE

6.199,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 6199.38
Kiwi Kfan-7690 Kule Tipi Turbo Fan Vantilatör Kumandalı - Dokunmatik Ekran 130w 3 Kademe Hız

Satıcı: ALIRSATARTİC

6.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 6600.00
KİWİ KFAN-7690 KULE TİPİ TURBO FAN VANTİLATÖR KUMANDALI-DOKUNMATİK EKRAN 130W 3 KADEME HIZ Y: 75CM

Satıcı: NARGO

6.799,43 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 6809.43
KİWİ KFAN-7690 KULE TİPİ TURBO FAN VANTİLATÖR KUMANDALI-DOKUNMATİK EKRAN 130W 3 KADEME HIZ Y: 75CM (5343)

Satıcı: essezon

7.071,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 7071.77
KİWİ KFAN-7690 KULE TİPİ TURBO FAN VANTİLATÖR KUMANDALI - DOKUNMATİK EKRAN 130W 3 KADEME HIZ Y: 75CM

Satıcı: NARGO

7.416,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

16 7426.48

Kiwi Kfan-7690 Kule Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Kiwi Kfan-7690 Kule Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var

Kiwi Kfan-7690 Kule Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Kule Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Dokunmatik Panel Aşağı/Yukarı Ayarlanabilir Izgara Kumanda Saklama Yuvası LED Ekran Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 130 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 780 mm
• Genişlik 290 mm
• Derinlik 290 mm
• Renk Seçenekleri Gri

Kiwi Kfan-7690 Kule Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.