Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Yok

Kumtel KTF-290 Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Kumtel Ktf-290 Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Polybotum

1.174,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1174.80
Kumtel KTF-290 Beyaz Vantilatör 16 inç

Satıcı: Polybotum

1.234,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 1234.05
Kumtel KTF-290 Beyaz 16 İnç Ayaklı Vantilatör 40 W,3 Kanatlı, 3 Kademeli, 120 cm Ayarlanabilir Yükseklik beyaz

Satıcı: Polybotum

1.301,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 1301.07
Kumtel KTF-290 Beyaz 16 İnç Ayaklı Vantilatör 40 W,3 Kanatlı, 3 Kademeli, 120 cm Ayarlanabilir Yükseklik beyaz

Satıcı: adilceyiz

1.301,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1301.07
Kumtel KTF-290 Beyaz Vantilatör 16'' (3p)

Satıcı: TEKNO - KRALLIK | 1563 yorum

1.347,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 1347.57
Kumtel KTF-290 Beyaz Vantilatör 16'' (3p)

Satıcı: BizdeVaar | 1563 yorum

1.347,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 1347.57
Kumtel Ktf-290 Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Woomino

1.365,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1365.00
MRNTECH Kumtel Ayaklı Vantilatör 16inç 40W BEYAZ RENK

Satıcı: Polybotum

1.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1400.00
KUMTEL Beyaz 16 İnç Ayaklı Vantilatör 40 W,3 Kanatlı, 3 Pervaneli, 120 cm

Satıcı: BORAKS

1.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1429.00
Kumtel KTF-290 Beyaz Vantilatör 16 inç

Satıcı: ÇAĞLAR NALBUR HIRDAVAT

1.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 1650.00
Kumtel KTF-290 Beyaz Vantilatör 16'' (3p)

Satıcı: Interstellar

1.762,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 1762.20
Kumtel KTF-290 Beyaz Vantilatör 16'' (3p)

Satıcı: ESMEL AVM

1.779,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 1779.11

Kumtel KTF-290 Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Kumtel KTF-290 Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Yok
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Kumtel KTF-290 Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Yükseklik 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 40 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Dönme Açısı 80 °
• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Pervane Çapı 15.7 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Renk Seçenekleri Beyaz

Kumtel KTF-290 Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.