Kontrol Yöntemi:
Hız Kademe Sayısı:
3
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Zaman Ayarı:
Yok
Kafes Malzemesi:

Lexon Wino El Tipi Vantilatör Fiyatları

Lexon Wino Fan Vantilatör - Kırmızı

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

2.825,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 2825.33
Lexon Wino Taşınabilir Fan Lila

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

2.703,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 2703.81
Lexon Wino Taşınabilir Fan Mint

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

2.703,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 2703.81
Lexon Wino Taşınabilir Fan Mint

Satıcı: Saygan Tasarım

2.821,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2821.00
Lexon Wino Taşınabilir Fan Lila

Satıcı: Saygan Tasarım

2.821,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2821.00
Lexon Wino Taşınabilir Fan Mint - Açık Yeşil

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

2.825,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 2825.33
Lexon Wino Taşınabilir Fan Lila

Satıcı: Saygan Tasarım

2.842,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 2842.08
Lexon Wino Taşınabilir Fan Kırmızı

Satıcı: Saygan Tasarım

2.842,08 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 2852.08
Lexon Wino Taşınabilir Fan Lila

Satıcı: Saygan Tasarım

2.945,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 2945.00
Lexon Wino Mini Taşınabilir Kablosuz Hayran Kırmızı radyo

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

3.037,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

10 3047.99
Lexon Wino Taşınabilir Fan Lila

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

3.037,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

11 3037.99
Wino Lila Taşınabilir Mini Fan 3.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 3110
Wino Mint Taşınabilir Mini Fan 3.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 3110

Lexon Wino El Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Lexon Wino El Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
Yok

Lexon Wino El Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi El Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler USB Bağlantısı Şarjlı Kullanım

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Lila Rosegold Yeşil

Lexon Wino El Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.