Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var

Luxell LXF-260 Kule Tipi Vantilatör Fiyatları

Luxell LXF-260 S Siyah Kule Vantilatör

3 yorum

2.376,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 2376.00
Luxell LXF-260b Siyah Kule Vantilatör

Satıcı: Makroreyon

3.218,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 3218.13
Luxell Lxf-260 B Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör - Siyah

Satıcı: MYK CENTER

3.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3225.00
Luxell 45W Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör - 3 Hız Seçeneği ve 90 Derece Geniş Salınım Açısı ile

Satıcı: PAŞA FURKAN | 463 yorum

3.238,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 3238.26
Luxell LXF-260G Gri Kule Vantilatör

Satıcı: Makroreyon

3.292,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 3292.11
Luxell Lxf-260 B Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör - Siyah

Satıcı: DTM Express

3.356,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 3356.36
Luxell Lxf-260 B Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör - Siyah

Satıcı: Makroreyon

3.381,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3381.10
Luxell LXF-260 G Gri Kule Vantilatör 45 W Güçlü Uzaktan Kumanda Özellikli

Satıcı: Küçükbey Teknoloji ve Aksesuar | 189 yorum

3.440,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 3440.99
Luxell Lxf-260 G Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör - Gri

Satıcı: Makroreyon

3.470,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 3470.10
Luxell LXF-260 Kule Tipi Vantilatör siyah

Satıcı: kaplanlarteknolojii

3.487,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 3487.50
Luxell LXF-260 Kule Tipi Vantilatör siyah

Satıcı: MarketPlace

3.533,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 3533.07
Luxell LXF-260B Kule Tipi Vantilatör

Satıcı: MakroReyon

3.609,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 3609.06
Luxell LXF-260 B Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör-Siyah

Satıcı: Makroreyon

3.699,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 3699.08
Luxell LXF-260 G Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör - Gri

Satıcı: Makroreyon

3.699,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 3699.08
Luxell Lxf-260 Kule Tipi Vantilatör

Satıcı: MakroReyon

3.704,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 3704.05

Luxell LXF-260 Kule Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Luxell LXF-260 Kule Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Kafes Malzemesi:
Rüzgar Modu:
3 Mod

Luxell LXF-260 Kule Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Kule Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Uyku Modu Bakır Motor Zaman Ayarı 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 45 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Dönme Açısı 90 °
• Zaman Ayarı Var
• Rüzgar Modu 3 Mod

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 1001 mm
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

Luxell LXF-260 Kule Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.