Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Isınma Emniyeti:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var

Master MTR-F100 Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Master MTR-F100 2 In 1 Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: ALLTREND

2.500,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 2500.77
Master Mtr-F100 3 İn 1 Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

2.283,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2283.20
Master MTR-F100 3 in 1 Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

2.287,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 2287.12
Master Mtr-f100 3 In 1 Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Deveyükü

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2299.00
Master MTR-F100 3 in 1 Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Deveyükü

2.313,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 2313.11
Master MTR-F100 18'' Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Deve Yükü

2.421,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 2421.55
Master MTR-F100 18'' Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: DİLAN OZKUL

2.421,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 2421.55
Master Mtr-f100 3 In 1 Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: DİLAN OZKUL

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2599.00
Master MTR-F100 18'' 80 W Monofaze Sanayi Tipi 3in1 Ayaklı Vantilatör gri-siyah

Satıcı: acar_elektronik

2.696,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 2696.07
Master F100 3in1 18'' Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör 80 W 45 cm Güçlü Sessiz Çalışma Özelliği

Satıcı: Kampa Petek Temizleme | 96 yorum

3.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 3159.00

Master MTR-F100 Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Master MTR-F100 Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Zaman Ayarı:
Var
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Master MTR-F100 Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Metal Pervane Sanayi Tipi Duvara Monte Edilebilme

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 80 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Var
• Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Pervane Çapı 18 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Renk Seçenekleri Siyah

Master MTR-F100 Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.